Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


День фізичної культури і спорту на 450-й день народження Бахмута

11 вересня в місті Бахмут відзначили подвійне свято – 450-й день народження міста та День фізичної культури і спорту.
 
Урочисте нагородження кращих спортсменів, фізкультурних-спортивних працівників, колективів фізкультури з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулось 9 вересня в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Мартинова.
 
На початку урочистого заходу «Наша гідність, наша слава!» заступник Бахмутського міського голови Інеса Мельник привітала присутніх і зазначила, що все більше жителів громади, серед яких чимало як молоді, так і людей похилого віку, долучаються до занять фізичною культурою та спортом. Спорт завжди буде нашим надійним союзником, а найголовнішим рекордом є здоров’я бахмутчан. Протягом року спортсмени міста досягли значних успіхів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Своїми спортивними досягненнями вони прославляють рідне місто, Донеччину, Україну і своїм прикладом залучають юнь до спорту та фізичної культури. Інеса Мельник також привітала ветеранів спорту, які протягом багатьох років створювали та примножували спортивні традиції міста, покращували його спортивно-оздоровчу базу. 
 
Подяками і грамотами «За внесок в розвиток фізичної культури і спорту», а також грошовими преміями від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради відзначено видатних тренерів та видатних спортсменів міста.
 
Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис вручив подяки, кубки, спортивний інвентар,  грошові премії номінантам конкурсу «Кращий колектив фізичної культури, вчитель та викладач 2020-2021 навчального року». Творчі колективи міста привітали спортивну громадськість святковим концертом.
 
 
11 вересня у Бахмуті відзначили подвійне свято – 450-й день народження міста і День фізичної культури і спорту. З самого ранку жителі та гості міста зібралися в центральному парку, щоб разом з улюбленим містом відсвяткувати цей чарівний день. Організатори запропонували безліч варіантів для святкування. Фізична культура і спорт – це радість і свято, коли вони твої вірні друзі. Коли ти систематично і регулярно знаходиш для них час, коли вмієш вірно і віддано дружити. І в це свято ми разом! 
 
Веселі конкурси та безкомпромісні матчі, велопробіг, показові виступи та майстер-класи від майстрів спорту гостинно запросили всіх бажаючих знайти собі вірних друзів для активного і здорового життя. У рамках свята проведено спортивні конкурси та змагання в дитсадках, школах і клубах міста. 
 
 
У велопробігу взяли участь понад 80 велосипедистів, у футбольному турнірі – 40 юних гравців, а у змаганнях з флорболу, волейболу, баскетболу 3х3 – понад 100 школярів. На згадку про свято юним спортсменам презентовано футбольні, баскетбольні, волейбольні м’ячі для спортивних ігор. 
 
Фізична культура і спорт є важливим чинником у вихованні молодого покоління, за яким наше майбутнє і славні перемоги. Фізична підготовленість, позитивне мислення, здоровий спосіб життя кожного з нас – це внесок у здоров’я нації, виховання сильних особистостей, а значить – сильної незалежної України!
 
14.09.2021

Новини

 

Плани заходів
з 20.09 по 26.09.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах