У Авдіївці пройшла традиційна першість міста з баскетболу серед школярів

Змагання з баскетболу серед збірних команд хлопців та дівчат загальноосвітніх шкіл у Авдіївці є традиційними і проходять в місті щороку.

Цього разу змагання відбулися 8 і 19 лютого. Традиційно ігри проходили в спортивній залі Авдіївської загальноосвітньої школи № 7. Суддівську колегію склали вчителі фізичної культури загальноосвітніх шкіл.

У ході матчів учасники показали відмінну фізичну підготовку, спритність, силу, витривалість, а також знання правил гри.

У результаті переможцями першості стали команди хлопців та дівчат загальноосвітньої школи № 5. Друге місце посіли учні школи № 6. А замкнула трійку призерів команда школи № 2. Господарі змагань – загальноосвітня школа № 7 – зайняли четверту позицію.