Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Олександр Вересюк – переможець міжнародного рейтингового турніру з сумо в Угорщині

З 3 по 5 вересня в місті Ерд (Угорщина) відбувся міжнародний турнір з сумо класу «А» – «ERD OPEN CUP».

Змагання зібрали понад 100 сумоїстів з п’яти країн світу: Угорщини, Німеччини, Польщі, України, а також Росії.

Донецьку область у складі національної збірної команди представив заслужений майстер спорту України Олександр Вересюк і став чемпіоном у ваговій категорії понад 115 кг.

Загалом збірна команда України виборола на турнірі 4 золоті, 3 срібні, 9 бронзових медалей і посіла перше загальнокомандне місце.

Зазначимо, що це змагання є рейтинговим для кандидатів на участь в XI Всесвітніх іграх-2022, які відбудуться у США.