Руслан Фодлаш – дворазовий переможець всеукраїнського турніру з веслування на байдарках і каное

Всеукраїнські змагання «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное, що відбулися 3-5 вересня в місті Київ, стали успішними для вихованця маріупольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик».

У віковій категорії серед спортсменів 2008 року народження Руслан Фодлаш здобув дві золоті медалі – в «одиночці» на дистанціях 200 та 500 метрів (К1-500 і К1-200).

Окрім цього, у «двійці» на 500 метрів Руслан та ще один вихованець КДЮСШ «Атлетик» Маріуполя Владислав Кримський посіли 4 місце. У особистих змаганнях на дистанції К1-200 серед спортсменів 2010 року народження Владислав також став четвертим, поступившись бронзовому призеру всього 0,19 секунди.

Підготували юних веслувальників тренери Валентина Кримська та Олександр Коньков.