Інваспорт. Людмила Гуслєва – віцечемпіонка світу з шашок-64

З 28 серпня по 6 вересня у селищі Кранево (Болгарія) відбувся чемпіонат світу з шашок-64 серед спортсменів з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з Казахстану, Литви, Молдови, Польщі, Узбекистану, України та Росії.

Донецьку область у категорії спортсменів з порушеннями зору на чемпіонаті світу представили майстри спорту України Людмила Гуслєва (м. Покровськ) та Віталій Кривошей (м. Бахмут).

У класичній грі Людмила Гуслєва в семи партіях набрала 9 очок та виборола срібну медаль чемпіонату світу. Віталій Кривошей посів п’яте місце серед 13 учасників, набравши 10 очок у восьми турах.

У категорії «рапід» (швидка гра) переможців визначили в абсолютному заліку серед учасників усіх нозологій. У семи турах Людмила Гуслєва також набрала 9 очок та стала п’ятою серед 16 учасників.