Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Футболісти «Слов’янськ АТО» – володарі історичного Кубка Захисників України

Кубок захисників України став новим турніром з футболу серед учасників бойових дій і ветеранів АТО/ООС. Змагання тривали з квітня по серпень 2021 року, і в день святкування 30-ї річниці Незалежності України на стадіоні «Чорноморець» у Одесі визначився переможець.

Учасниками фінального матчу стали дві команди з Донецької області – ФК «Маріуполь АТО» Збройних Сил України та ФК «Слов’янськ АТО» Національної гвардії України, які подолали непростий турнірний шлях. Цього року участь у Кубку Захисників України взяли 64 команди, розділені на вісім дивізіонів за територіальним принципом. Найкращі з них вийшли до стадії півфіналу, що пройшла 22 серпня: ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ з рахунком 5:0 переміг ФК «Волинь АТО», а ФК «Слов’янськ АТО» виявився кращим за ФК «Ягуар» НГУ» – 4:1.

У вирішальному поєдинку 24 серпня гра з перших хвилин виявилася надзвичайно напруженою. До останньої хвилини точилася рівна боротьба, але в підсумку футболісти зі Слов’янська, представники військової частини 3035 НГУ довели, що є сильнішими. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок 2:0 на користь ФК «Слов’янськ АТО», який таким чином став володарем першого в історії Кубка Захисників України.

Відзначимо, що футбольні турніри Ліги учасників АТО відбуваються в Україні вже сім років. Це наймасштабніша в нашій країні програма спортивної реабілітації учасників бойових дій і ветеранів АТО/ООС. Участь у змаганнях беруть майже 100 команд, у яких грають понад 3 тис. захисників України. Організатором і засновником цих змагань є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання «Українці Разом».

Наразі команди Ліги учасників АТО беруть участь у таких турнірах: Кубок Героїв АТО (аналог чемпіонату України), Суперкубок Героїв АТО/ООС України (матч, у якому зустрічаються цьогорічний переможець турніру з минулорічним тріумфатором), Кубок Об’єднаних сил (беруть участь найкращі команди від кожної силової структури) та чемпіонат Європи з футболу серед ветеранів війни.

 
 
25.08.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах