Олександр Шишман завоював «бронзу» на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

З 21 по 23 лютого в Софії (Болгарія) пройшов Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед дорослих.

У змаганнях взяло участь 280 спортсменів з 35 країн.

У складі збірної України Донецьку область представляв Олександр Шишман з Маріуполя (ШВСМ, тренери – Семенов В., Лозовой В.).

Наш спортсмен виступав у ваговій категорії до 80 кг. У першій зустрічі Олександр здобув дострокову перемогу над борцем зі Швеції з рахунком 9:2. А далі він, на жаль, у впертій боротьбі програв супернику зі Швейцарії – 6:7.

У втішних зустрічах Олександр впевнено здолав спортсмена з Естонії та в сутичці за 3 місце виграв у представника зі Словенії.

Додамо, що змагання є одним з етапів відбору щодо формування збірної команди України з греко-римської боротьби до чемпіонату Європи, який пройде з 1 по 6 квітня в Гельсінкі (Фінляндія).