Наші метальники диску здобули «золото» і два «срібла» на чемпіонаті України в Ялті

У Ялті завершився чемпіонат України з метань. У той самий час, коли спортсмени-легкоатлети мірялися силами у Сумах, у Криму змагалися представники довгих метань.

За підсумками змагань буде сформовано склад команди на зимовий Кубок Європи з метань, який пройде 15-16 березня в Лейрії (Португалія).

Метальники визначали найкращих не лише серед дорослих, а й у юніорській та юнацькій (до 17 і до 15 років) вікових категоріях.

Збірна команда Донецької області була представлена 10 спортсменами.

Перше місце та путівку на Кубок Європи з метань виборола представниця Горлівки Наталя Семенова в метанні диску – 57 м 34 см. Її чоловік Олексій Семенов також в метанні диска посів друге місце – 58 м 15 см. Ще одне «срібло» у тій же дисципліні серед юніорок здобула Тетяна Юр’єва – 49 м 64 см.

П’яті позиції зайняли метальники диску Дмитро Поздняков (серед чоловіків) і Михайло Дьомін (серед юнаків до 17 років).