На чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА юні спортсмени Донеччини здобули «золото» і «бронзу»

Дві нагороди представники Донецької області принесли до скарбнички збірної України за підсумками чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, що відбувся в місті Софія (Республіка Болгарія) з 30 липня по 1 серпня.

Іван Шеменєв з Покровська, тренером якого є Артем Пятихатка, став чемпіоном світу у ваговій категорії до 31 кг вікової групи 12-13 років.

Ще два представника Донеччини на змаганнях були з міста Маріуполь: серед юніорок 16-17 років Яна Комісаренко здобула «бронзу» у категорії до 70,3 кг, а Ангеліна Осипенко посіла 5 місце у категорії до 43 кг. Тренує дівчат Олексій Юдін.

Відзначимо, що завдяки внеску кожного спортсмена збірної України наша держава очолила загальнокомандний залік із 52 медалями (17 золотими, 18 срібними, 17 бронзовими), залишивши позаду збірні Росії та США. Усього кращих на чемпіонаті визначали 334 учасники з 23 країн світу.