У Харцизьку пройшла зимова першість міста з легкої атлетики

Традиційна зимова першість з легкої атлетики пам’яті Віктора Іванченка відбулася минулої неділі в Харцизьку в стінах навчально-виховного комплексу № 1.

Сімдесят два юних легкоатлета міста змагалися в потрійному стрибку, стрибку в довжину і бігу на дистанції 60 м.

У потрійному стрибку призери визначалися серед дівчаток і хлопчиків 7-8-х і 9-11 класів, у стрибках з місця – хлопчиків 3-4-х і 5-6-х класів, дівчаток 5-6-х класів, у бігу на 60 м – хлопчиків 5-6-х, 8-9-х і 10-11-х класів, дівчаток 7-8-х, 8-9-х і 10-11-х класів.

Безперечним фаворитом першості став один з найсильніших легкоатлетів міста, член збірної команди і чемпіон Донецької області Сергій Мирський (ЗШ № 2). Йому не було рівних у потрійному стрибку та бігу на 60 м серед старшокласників.

Справжнім «відкриттям» зимової першості став юний Владислав Чехленков (ЗШ № 1), який став кращим у стрибках з місця серед учнів 3-4 класів.