Сумоїсти Донеччини – володарі семи медалей молодіжного чемпіонату Європи

З 22 по 26 липня в місті Седльце (Польща) пройшов чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків, який зібрав 500 борців з 14 країн.

Донецьку область у складі національної збірної представили спортсмени з Бахмута, Лиману і смт Миронівський.

У підсумку сумоїсти Донеччини здобули три золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.

В особистому заліку «золотом» відзначились Спартак Шевчук (в/к до 45 кг), Заліна Мельник (в/к до 35 кг) і Милана Посидюк (в/к 65 кг).

Срібними призерами змагань стали Михайло Резніков (в/к 95 кг) і Аліна Миронович (в/к 45 кг).

Бронзові нагороди здобули: Аліна Миронович – у ваговій категорії 50 кг, а Милана Посидюк – у командних змаганнях.

Додамо, що рейтинговим став виступ і Анастасії Донченко, яка посіла п’яте місце змагань у ваговій категорії 55 кг.

Зазначимо, що до суддівської колегії чемпіонату Європи увійшла представниця Донецької області Ольга Митник, суддя міжнародної категорії.

Тренуються спортсмени під наставництвом Олега Реви, Олександра Житюка і Віталія Іванисенка.