Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Марія Єфремова – чемпіонка світу з боротьби U17. Євгенія Сєдих – віцечемпіонка

З 19 по 25 липня в місті Будапешт (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з боротьби вільної U17. У складі збірної України виступили три борчині Донецької області, які навчаються в спортивному коледжі ім. С.Бубки.
 
У ваговій категорії до 46 кг змагались 15 перспективних спортсменок. На світовій арені дебютувала Анастасія Задворна (м. Бахмут, тренери – Андрій і Максим Єфремови). На нашу борчиню очікував найскладніший жереб – зустріч в кваліфікаційному раунді з Комал Комал (Індія), яка спочатку перемогла українку – VPO 3:0 (5:0), а в підсумку стала найсильнішою в цій ваговій категорії. У втішній сутичці за вихід до малого фіналу Анастасія поступилась Аві Вард (США) – VFA 5:0 (6:0), яка стала бронзовою призеркою, а Задворна посіла сьоме місце чемпіонату світу. 
 
На перемогу у ваговій категорії до 49 кг претендували 17 кращих борчинь планети. Блискуче виступила Марія Єфремова (м. Бахмут, тренери – Андрій і Максим Єфремови), яка вкотре не віддала суперницям жодного очка. 
 
В 1/8 фіналу Єфремова достроково, за півтори хвилини впоралась з Вікторією Камелою (Польща) – VSU 4:0 (10:0). В 1/4 фіналу борчиня Донеччини також достроково, за три хвилини перемогла Наргіз Самадову (Азербайджан) – VSU 4:0 (10:0). В 1/2 фіналу бахмутчанка не залишила шансів Севім Акбас (Туреччина) – VPO 3:0 (9:0). У фіналі Єфремова достроково, за три хвилини здолала спротив Свеньї Джунго (Швейцарія) – VSU 4:0 (11:0). 
 


 
Здобувши перемогу в фінальній сутичці, Марія виконала переможне коло пошани з національним прапором. На церемонії нагородження наша борчиня отримала золоту медаль і чемпіонський пояс, і в Будапешті пролунав гімн України.
 
Таким чином 15-річна бахмутчанка продовжила вражаючу переможну серію. Нагадаємо, цього року Марія Єфремова виборола два титули чемпіонки Європи (U15 та U17).
 
У ваговій категорії до 69 кг зібрались 14 борчинь, серед яких свій високий клас продемонструвала Євгенія Сєдих (м. Бахмут, тренер Григорій Шепелєв, перші тренери – Андрій і Максим Єфремови). 
 
У кваліфікації Сєдих за півтори хвилини поклала на лопатки Ноемі Осват-Нагі (Угорщина) – VFA 5:0 (6:0). В 1/4 фіналу українці знадобилось менше двох хвилин, аби впоратись з Жиберкжан Сабіржановою (Казахстан) – VSU 4:0 (10:0). В 1/2 фіналу Євгенії домінувала у сутичці з Харшитою Харшитою (Індія) – VPO 3:0 (9:0) і гарантувала собі медаль чемпіонату. На жаль, у фіналі наша борчиня не впоралась з Аміт Елор (США) – VFA 5:0 (10:0) і задовольнилась срібною нагородою чемпіонату світу.
 

 
Додамо, що віцечемпіонка світу Євгенія Сєдих – спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту з олімпійського спорту на 2021 рік.
 
Талановитих борчинь для збірної команди України підготували Андрій і Максим Єфремови, Григорій Шепелєв – тренери-викладачі Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.
 
25.07.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах