Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Чотирнадцять спортсменів Донецької області представлятимуть нашу країну на Олімпійських іграх у Токіо-2020

Загалом до складу олімпійської збірної України увійшли 158 спортсменів (25 видів спорту, 30 дисциплін). Донеччина делегувала в національну команду 14 олімпійців, які змагатимуться у 5 видах спорту: легкій атлетиці (9), боротьбі вільній (1), тенісі настільному (1), кінному спорті (1) та велошосе (2). 

СКЛАД

спортсменів-членів національної збірної команди України для участі в Іграх XXXII Олімпіади Токіо-2020 в м. Токіо (Японія) від Донецької області

Ім'я, прізвище спортсмена
Вид спорту
1
Олександр Хоцянівський
Боротьба вільна
2
Ольга Саладуха
Легка атлетика
3
Вікторія Ткачук
4
Наталя Семенова
5
Вікторія Калюжна
6
Аліна Логвиненко
7
Марія Миколенко
8
Олександр Сітковський
9
Мар'ян Закальницький
10
Сергій Смелик
11
Коу Лей
Теніс настільний
12
Інна Логутенкова
Кінний спорт
13
Анатолій Будяк
Велосипедний спорт
14
Валерія Кононенко
 

1. Олександр Хоцянівський (боротьба вільна) – заслужений майстер спорту України (вагова категорія 125 кілограмів), бронзовий призер чемпіонату Європи, світу, других Європейських Ігор, учасник Ігор тридцятої Олімпіади.

2. Ольга Саладуха (легка атлетика) – заслужений майстер спорту України (потрійний стрибок), чемпіонка Європи, світу, бронзова призерка Ігор тридцятої Олімпіади, учасниця Ігор Олімпіади 2008 та 2016 років.

3. Вікторія Ткачук (легка атлетика) – майстер спорту України міжнародного класу (біг на 400 метрів з бар’єрами, естафета 4 по 400 метрів), бронзова призерка командного чемпіонату Європи, учасниця чемпіонату світу, Ігор Олімпіади 2016 року, бронзова призерка етапу Діамантової ліги.

4. Наталя Семенова (легка атлетика) – майстер спорту України міжнародного класу (метання диска), переможниця та бронзова призерка чемпіонату Європи, учасниця Ігор Олімпіад 2004, 2008, 2012 та 2016 років.

5.  Вікторія Калюжна (легка атлетика) – майстер спорту України міжнародного класу (марафон), бронзова призерка чемпіонату Європи, Кубку Європи, срібна призерка міжнародного марафону 2021 року.

6. Аліна Логвиненко (легка атлетика) – заслужений майстер спорту України (естафета 4 по 400 метрів, 4 по 400 метрів мікст), переможниця чемпіонату Європи, бронзова призерка Ігор тридцятої Олімпіади, бронзова призерка командного чемпіонату Європи, фіналістка Ігор Олімпіади 2016 року.

7. Марія Миколенко (легка атлетика) – майстер спорту України міжнародного класу (біг на 400 метрів з бар’єрами), переможниця міжнародних змагань 2019 року, переможниця та бронзова призерка чемпіонатів Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

8.  Олександр Сітковський (легка атлетика) – майстер спорту України міжнародного класу (марафон), учасник Ігор Олімпіад 2008, 2012, 2016 років, переможець та бронзовий призер міжнародних марафонів.

9. Марян Закальницький (легка атлетика) – заслужений майстер спорту України (спортивна ходьба), переможець чемпіонату Європи на 50 км, срібний призер командних чемпіонатів світу 2016 та 2018 років.

10. Сергій Смелик (легка атлетика) – майстер спорту України міжнародного класу (біг на 200 метрів), бронзовий призер чемпіонату Європи, переможець командного чемпіонату Європи, учасник Ігор Олімпіад 2012 та 2016 років, переможець других Європейських ігор.

11. Коу Лей (теніс настільний) – майстер спорту України міжнародного класу, перша ракетка України, учасник  Ігор Олімпіад 2008 та 2016 років, бронзовий призер чемпіонату Європи, перших Європейських ігор, учасник других Європейських Ігор.

12. Інна Логутенкова (кінний спорт) – майстер спорту України міжнародного класу (виїздка), учасниця Ігор Олімпіади 2016 року, чемпіонатів Європи, фіналу Кубку світу.

13. Анатолій Будяк (велосипедний спорт на шосе) – майстер спорту України міжнародного класу, переможець та призер престижних міжнародних гонок Тур Авільї, Леона, Малопольска, Гран-прі.

14. Валерія Кононенко (велосипедний спорт на шосе) – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Європи, срібна призерка чемпіонатів світу, чемпіонату Європи.

Столиця Японії прийматиме Ігри з 23 липня по 8 серпня. Нагадаємо, минулоріч Олімпійські ігри-2020 перенесли на наступний рік через пандемію COVID-19. 11 липня найкращих спортсменів урочисто проводили на Олімпійські ігри в рамках заключного заходу обласного фестивалю «Фан-зона».  

12.07.2021

Новини

 

Плани заходів
з 02.08 по 08.08.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах