Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Переможців обласних змагань «Схід і захід разом!» визначено у Святогірську

Проведено відкриті обласні спортивні змагання «Схід і захід разом!» серед найкращих спортсменів ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Донецької, Луганської, Львівської та Дніпропетровської областей.
 
З 2 по 4 липня в місті Святогірськ відбулися обласні відкриті спортивні змагання «Схід і захід разом!». За підсумками особистих змагань визначено призерів у шести видах спорту: армспорт, волейбол, гирьовий спорт, теніс настільний, шахи, шашки.
 
У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Донецької області, друге – команда Львівської області, третє – команда Луганської області.
 
 
Гирьовий спорт, вагова категорія до 70 кг:
І місце – Євген Нескреба (Донецька область)
ІІ місце – Євген Лисянський (Донецька область)
ІІІ місце – Роман Коваль (Луганська область)
 
Гирьовий спорт, вагова категорія до 90 кг:
І місце – Олег Кузьбит (Львівська область)
ІІ місце – Олег Малецький (Львівська область)
ІІІ місце – Тарас Губаренко (Луганська область)
 

 
Гирьовий спорт, вагова категорія понад 90 кг:
І місце – Олексій Шабельник (Донецька область)
ІІ місце – Олег Колесніков (Луганська область)
ІІІ місце – Володимир Петриняк (Львівська область)
 
Гирьовий спорт, абсолютний результат:
- Олексій Шабельник (Донецька область)
 
Гирьовий спорт, командний залік:
І місце – Донецька область
ІІ місце – Львівська область
ІІІ місце – Луганська область
ІV місце – Дніпропетровська область
 
Армспорт, вагова категорія до 70 кг:
І місце – Андрій Зуяков (Донецька область)
ІІ місце – Сергій Кузьменко (Донецька область)
ІІІ місце – Роман Коваль (Луганська область)
 
Армспорт, вагова категорія до 90 кг:
І місце – Олег Малецький (Львівська область)
ІІ місце – Олег Кузьбит (Львівська область)
ІІІ місце – Михайло Іщенко (Львівська область)
 
Армспорт, вагова категорія понад 90 кг:
І місце – Богдан Зуяков (Донецька область)
ІІ місце – Михайло Таран (Дніпропетровська область)
ІІІ місце – Олег Колесніков (Луганська область)
 
Армспорт, командний залік:
І місце – Донецька область
ІІ місце – Львівська область
ІІІ місце – Луганська область 
ІV місце – Дніпропетровська область
 
 
Шахи, чоловіки:
І місце – Олексій Старицький (Луганська область)
ІІ місце – Олег Бойко (Львівська область) 
ІІІ місце – Сергій Гуртовий (Дніпропетровська область)
 
Шахи, жінки:
І місце – Юлія Кравець (Львівська область)
ІІ місце – Катерина Кульметова (Луганська область)
ІІІ місце – Галина Зоненко (Донецька область)
 
Шахи, командний залік:
І місце – Львівська область
ІІ місце – Луганська область
ІІІ місце – Донецька область
ІV місце – Дніпропетровська область
 
 
Шашки, чоловіки:
І місце – Юрій Кунець (Львівська область)
ІІ місце – Віктор Рокіщук (Донецька область)
ІІІ місце – Василь Безкоровайний (Луганська область)
 
Шашки, жінки:
І місце – Людмила Нечитайло (Луганська область)
ІІ місце – Ольга Боєчко (Донецька область)
ІІІ місце – Віра Бурко (Дніпропетровська область)
 
Шашки, командний залік:
І місце – Донецька область
ІІ місце – Луганська область
ІІІ місце – Львівська область
ІV місце – Дніпропетровська область
 
Теніс настільний, чоловіки:
І місце – Руслан Геєнко (Луганська область)
ІІ місце – Ігор Шакалець (Донецька область)
ІІІ місце – Сергій Шитінін (Дніпропетровська область)
 
Теніс настільний, жінки:
І місце – Оксана Стишанкова (Луганська область)
ІІ місце – Людмила Болотова (Донецька область)
ІІІ місце – Надія Баволян (Львівська область)
 
Теніс, командний залік:
І місце – Луганська область
ІІ місце – Донецька область
ІІІ місце – Львівська область
ІV місце – Дніпропетровська область
 
 
Волейбол:
І місце – команда Донецької області
ІІ місце – команда Львівської області
ІІІ місце – команда Дніпропетровської області
ІV місце – команда Луганської області.
 
Кращих спортсменів за підсумками особистих і командних змагань, а також в загальному заліку відзначили грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань.
 
 
12.07.2021

Новини

 

Плани заходів
з 02.08 по 08.08.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах