Спортсмени Донеччини відзначились на всеукраїнських змаганнях з самбо та пляжного самбо

З 2 по 6 червня в селі Кароліно-Бугаз (Одеська область) пройшли два спортивні заходи: чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат середнього віку, а також третій за ліком чемпіонат України з пляжного самбо.

Змагання зібрали близько 600 спортсменів з 22 регіонів країни.

Чемпіонське звання серед юнаків у ваговій категорії до 71 кг виборов Богдан Пишняк (м. Бахмут/Слов’янськ), учень Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки (тренери – Валерій Дейниченко, Андрій Філатов, Даніїл Мільошкін). Бронзову медаль у ваговій категорії здобула Вікторія Сотник (м. Лиман, тренери Віталій Іванисенко, Олексій Роменський).

Результативним виступом з пляжного самбо змагання завершили:
1 місце - Олег Рева (вагова категорія +71 кг, ветерани);
2 місце - Вікторія Васильєва (вагова категорія до 51 кг, до 16 років);
3 місце - Аліна Миронович (вагова категорія до 51 кг, до 16 років);
3 місце - Вікторія Аюпова (вагова категорія до 59 кг, до 16 років);
3 місце - Іван Буторин (вагова категорія до 65 кг, до 16 років);
3 місце - Єлизавета Моренко (вагова категорія +72 кг, дорослі).

Свій внесок до командного результату додав Дмитро Стиранець (вагова категорія до 88 кг, дорослі), виборовши сьоме місце.