Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Боксерів із 24 міст зібрав регіональний турнір у Покровську

З 1 по 5 червня в місті Покровськ на базі спорткомплексу «Металург» відбувся регіональний турнір з боксу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Змагання, що проходили за підтримки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Регіональної федерації боксу Донецької області і за сприяння управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, зібрали учасників із 24 міст Донеччини, а також гостей з Тернопільщини.

На відкритті турніру директор Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Олександр Швайко за результатами 2020 року вручив посвідчення кандидатів у майстри спорту України, спортивний інвентар та одяг кращим спортсменам і тренерам.

За підсумками змагань кращим боксером визнали Владислава Приходька з Покровська, вихованця тренера Кристіни Рязанцевої. За кращу тактико-технічну підготовку заохочено Артема Котлярського з міста Кременець, а відзнаку за волю до перемоги отримав представник Покровська Євген Солодкий.

Переможців та срібних призерів турніру нагородили грамотами, медалями та пам’ятною атрибутикою.

 
 
07.06.2021

Новини

 

Плани заходів
з 14.06 по 20.06.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах