Боксери Донеччини – срібні призери всеукраїнського турніру пам'яті Павла Поповича

11-16 травня в місті Біла Церква відбувся XXXVI всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам'яті Героя України, льотчика-космонавта Павла Поповича, де звання кращих виборювали спортсмени 2003-2004 років народження з 22 регіонів нашої держави.

Донецьку область представили 13 спортсменів, чотири з яких здобули срібні медалі.

Дві нагороди до скарбнички принесли спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік і представники Школи вищої спортивної майстерності: у ваговій категорії 52 кг – Максим Рудик із Маріуполя (тренери Валерій Черенков, Володимир Рудик), у категорії 69 кг – Олексій Боклах із Селидового (тренери Олександр Шостак, Ярослав Підмастерчик).

Срібним призером у ваговій категорії 81 кг став Микола Сірокуров із Бахмута, учень Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки (тренер Володимир Стратан).

На другу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії 91 кг піднявся Ігор Телегін із Білицького, вихованець Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу (тренер Павло Івахненко).