До Дня пам’яті та примирення у Костянтинівці відбувся чемпіонат Донецької області з традиційного карате

15 та 16 травня у місті Костянтинівка, у приміщенні загальноосвітньої школи №13, пройшов чемпіонат Донецької області з традиційного карате, присвячений Дню пам’яті та примирення.

Вихованці Олександра Гончаренка, Олександра Дорошенка, Олексія Шаряка, Костянтина, Валерії і Олександра Пеняшкіних з різних міст Донеччини боролися у розділах «куміте» і «ката».

За підсумками завзятої боротьби костянтинівські спортсмени стали переможцями у командному заліку, здобувши у скарбничку міста 36 медалей (14 золотих, 11 срібних, 11 бронзових).

Спортсмени Покровського району (смт Верхньоторецьке) вибороли 5 золотих, 4 срібних, 3 бронзові нагороди, посівши другу сходинку командної першості. Третє місце – у команди с. Іллінівка (Краматорський район).

Переможці та призери турніру нагороджені грамотами, медалями та кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.