Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Юні п’ятиборці Донеччини – переможці та призери чемпіонатів України у Львові

4-6 травня у Львові відбулися відкриті чемпіонати України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 і 19 років.

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України та на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського кращих визначали атлети з Києва, Харкова, Дніпра, Житомира, Львова, Донецької та Луганської областей. У категорії «двоборство» спортсмени змагалися в плаванні та кросі, «триборство» – у плаванні та комбайні (біг + стрільба з лазерного пістолета), «чотириборство» – у фехтуванні, плаванні та комбайні.

Донеччину на чемпіонатах представили вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону з міст Слов’янськ і Соледар. Валерія Бебешко та Анастасія Марченко – також спортсменки змінного складу відділення сучасного п’ятиборства Школи вищої спортивної майстерності.

За підсумками змагань наші п’ятиборці посіли наступні місця:

- категорія U9 (юнаки, двоборство), особистий та командний залік:
2 місце – Микола Радзієвський (Слов’янськ);

- категорія U11 (юнаки, двоборство),
особистий залік:
1 місце – Артем Пономарьов (Соледар),
3 місце – Давид Фіщенко (Слов’янськ),
командний залік:
1 місце – Артем Пономарьов, Давид Фіщенко, Єгор Говоров (Соледар/Слов’янськ);

- категорія U11 (дівчата, двоборство),
особистий залік:
2 місце – Вікторія Прончакова (Соледар),
3 місце – Лана Шацька (Соледар),
командний залік:
1 місце – Вікторія Прончакова, Лана Шацька, Дар’я Кандибко;

 

- категорія U13 (юнаки, двоборство),
особистий залік:
1 місце – Богдан Котенко (Соледар),
2 місце – Кирило Мороз (Соледар),
командний залік:
1 місце – Богдан Котенко, Кирило Мороз, Артем Турпітько;

- категорія U13 (дівчата, двоборство),
особистий залік:
2 місце – Єва Шацька (Соледар),
командний залік:
2 місце – Єва Шацька, Емілія Григоренко, Анастасія Кальченко (Соледар);

- категорія U17 (дівчата, чотириборство),
особистий залік:
1 місце – Валерія Бебешко (Слов’янськ),
командний залік:
3 місце – Валерія Бебешко, Лія Радчинська, Анастасія Мартинова (Слов’янськ);

- категорія U19 (дівчата, чотириборство),
особистий залік:
3 місце – Валерія Бебешко,
командний залік:
3 місце – Валерія Бебешко, Анастасія Марченко (Слов’янськ).

Спортсменів підготували тренери Олег Зєлєнцов, Юлія Оболонко, Роман Фіщенко, Олександр Брежнєв, Дмитро Брежнєв, Ганна Маліновська.

 
 
12.05.2021

Новини

 

Плани заходів
з 14.06 по 20.06.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах