Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Оберіть кращих спортсменів Донецької області у квітні 2021 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Пропонуємо спортивній громадськості, усім прихильникам рухової активності та здорового способу життя долучитися до голосування щодо визначення кращих спортсменів у квітні 2021 року, наставники яких автоматично будуть визнані кращими тренерами місяця.

Опитування проводиться в трьох категоріях: олімпійські, неолімпійські види спорту, види спорту серед осіб з інвалідністю, і триватиме до 08-00 вівторка, 11 травня.

Переможці номінацій будуть визначені за підсумками голосування вболівальників у соціальній мережі Facebook за нижченаведеними посиланнями, а також голосування експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

► Голосування за кращого спортсмена Донецької області в квітні 2021 року з олімпійських видів спорту: https://poll.app.do/the_best_athlete_april2021_sportdonoda_1.

► Голосування за кращого спортсмена Донецької області в квітні 2021 року з неолімпійських видів спорту: https://poll.app.do/the_best_athlete_april2021_sportdonoda_2.

► Голосування за кращого спортсмена Донецької області в квітні 2021 року з видів спорту серед осіб з інвалідністю: https://poll.app.do/the_best_athlete_april2021_sportdonoda_3.

 
07.05.2021

Новини

 

Плани заходів
з 14.06 по 20.06.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах