Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Визначено переможців Спартакіади Донецької області серед допризовної молоді-2021

З 28 по 30 квітня на базі спортивних комплексів «Металург» (м. Покровськ) і «Олімпійський» (м. Курахове) змагались команди допризовної молоді з 19 громад Донецької області.
 
Свої команди делегували Авдіївська, Андріївська, Бахмутська, Великоновосілківська, Вугледарська, Добропільська, Костянтинівська, Краматорська, Криворізька, Курахівська, Лиманська, Маріупольська, Мирноградська, Нікольська, Покровська, Селидівська, Слов’янська, Торецька і Шахівська громади.
 
Учасників змагань привітали: виконуюча обов’язки директора обласного Центру фізкультурно-оздоровчої роботи Тетяна Малієва; начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Олександр Швайко; голова Слов’янської міської організації Товариства сприяння обороні України, головний суддя змагань зі стрільби Павло Лобов.
 
Протягом трьох днів учасники змагалися у шести видах випробувань: стрільба з пневматичної гвинтівки; підтягування на перекладині; біг на 100 метрів; метання гранати Ф-1 на дальність; біг на 1500 метрів; плавання на 50 метрів. 
 
За підсумками змагань визначено переможців і призерів в особистому та командному заліках.
 
Стрільба з пневматичної гвинтівки:
1 місце (700 очок) - Микита Каляманський (Добропільська громада);
2 місце (610 очок) - Микола Білолипцев (Андріївська громада);
3 місце (520 очок) - Єгор Менчаков (Бахмутська громада).
 
Підтягування на перекладині:
1 місце (25 підтягувань) - Микола Шапліченко (Добропільська громада);
2 місце (23 підтягування) - Віктор Печерський (Бахмутська громада);
3 місце (20 підтягувань) - Віталій Рябченко (Маріупольська громада).
 
Біг на 100 метрів:
1 місце (11,1) - Давид Зазімко (Селидівська громада);
2 місце (12,6) - Микита Овсієнко (Покровська громада);
3 місце (12,77) - Андрій Германович (Селидівська громада).
 

 
Метання гранати Ф-1 на дальність:
1 місце (51,56) - Матвій Кушнеренко (Курахівська громада);
2 місце (49,7) - Давид Зазімко (Селидівська громада);
3 місце (47,3) - Дмитро Губерна (Вугледарська громада).
 
Біг на 1500 метрів:
1 місце (4,42,8) - Ярослав Рудницький (Вугледарська громада);
2 місце (4,45) - Микита Болдирев (Торецька громада);
3 місце (4,47) - Данііл Давиденко (Лиманська громада).
 
Плавання на 50 метрів:
1 місце (29,03) - Герман Фельчак (Слов’янська громада);
2 місце (29,44) - Лев Кабацький (Слов’янська громада);
3 місце (31,78) - Владислав Єрмаков (Маріупольська громада).
 
Сума багатоборства (особистий залік):
1 місце (3727,2 очок) - Давид Зазімко (Селидівська громада);
2 місце (2868 очок) - Данііл Давиденко (Лиманська громада);
3 місце (2817,8 очок) - Іван Мамарев (Слов’янська громада).
 
Загальний командний залік:
1 місце (12830,8 очок) - Лиманська громада;
2 місце (11398,2 очок) - Курахівська громада;
3 місце (11237 очок) - Слов’янська громада.
 

 
На урочистому закритті змагань усіх учасників спартакіади привітала секретар Курахівської міської ради Лілія Медведєва.
 
Переможці та призери особистих змагань нагороджені грамотами і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації; кращі команди – грамотами і кубками управління. Також усі учасники спартакіади отримали грамоти за участь від організаторів змагань.
 
Нагадаємо, що організатором змагань спартакіади серед допризовної молоді щорічно виступає управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
 
Змагання проведено з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України. Головним завданням змагань є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.
 
05.05.2021

Новини

 

Плани заходів
з 14.06 по 20.06.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах