Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Мирноград прийняв етап Кубку України з мотокросу «Східний регіон»

25 квітня на мототрасі «Балаган» у Мирнограді відбулися традиційні змагання з мотокросу – етап Кубку України «Східний регіон».

Турнір 2021 року зібрав 80 спортсменів із різних регіонів країни, які визначали кращих у 12 класах.

Учасників привітали Мирноградський міський голова Олександр Брикалов, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міськради Роман Дегтярьов, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Олександр Швайко, президент громадської організації «Федерація мотоспорту Донецької області» Валерій Доценко.

Результати:

- клас 50 см³:

1 місце – Ярослав Шпак (Дніпро), №23
2 місце – Михайло Глущенко (Запоріжжя), №77
3 місце – Костянтин Черней (Костянтинівка), №13

- клас 65 см³:

1 місце – Микита Федорець (Дніпро), №65
2 місце – Єгор Кривонос (Покровськ), №14
3 місце – Карина Мельнікова (Кропивниицький), №1

- клас 85 см³:

1 місце – Артур Ляшенко (Слов’янськ), №780
2 місце – Кирило Марков (Кремінна), №27
3 місце – Микита Озерянський (Дніпро), №55

- клас пітбайк (дівчата):

1 місце – Дар’я Соколик (Добропілля), №8
2 місце – Софія Гініатулліна (Покровськ), №7
3 місце – Ольга Прокудіна (Харків), №29

- клас МХ2:

1 місце – Кирило Тарасевич (Запоріжжя), №8
2 місце – Тимур Ляшенко (Слов’янськ), №770
3 місце – Дмитро Кір’янов (Харків), №71

- клас МX1:

1 місце – Семен Неруш (Дніпро), №641
2 місце – Вадим Карасюк (Олешки), №18
3 місце – Степан Попков (Дніпро), №2

 

- клас Хобі МХ2:

1 місце – Володимир Кулишин (Запоріжжя), №25
2 місце – Артем Варзаков (Харків), №373
3 місце – Данило Мороз (Старобільськ), №57

- клас Хобі МХ1:

1 місце – Михайло Марков (Запоріжжя), №8
2 місце – Віталій Носик (Миколаїв), №4
3 місце – Сергій Гала (Волноваха), №17

- клас Ветеран 1 група:

1 місце – Дмитро Доценко (Мирноград), №1
2 місце – Леонід Чепель (Краматорськ), №16
3 місце – Євген Міщенко (Краматорськ), №8

- клас Ветеран 2 група:

1 місце – Костянтин Уткін, №226
2 місце – Олександр Гайдар (Запоріжжя), №67
3 місце – Сергій Пузанов (Добропілля), №19

- клас Ветеран 3 група:

1 місце – Ігор Сова (Харків), №148
2 місце – Володимир Фастовець (Краматорськ), №90

Переможців і призерів змагань нагородили кубками, почесними грамотами та медалями.

 

29.04.2021

Новини

 

Плани заходів
з 10.05 по 16.05.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах