Визначено переможців відкритих обласних змагань зі змішаних єдиноборств ММА

17 квітня на базі спортивного комплексу «Металург» міста Покровськ відбувся відкритий обласний турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

Змагання, організовані до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, зібрали 77 спортсменів з 5 міст: Краматорськ, Мирноград, Покровськ, Костянтинівка і Сєвєродонецьк.

В пам’ять про 26 квітня – день аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою світовою техногенною катастрофою, учасники турніру хвилиною мовчання вшанували всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії.

За підсумками командної першості кращою стала команда Покровська, друге місце посіла команда Мирнограду, а третє – команда Сєвєродонецька.

Переможці особистої першості у вагових категоріях нагороджені грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.