Інваспорт. Анастасія Оліферчик і Василь Уздемир – призери чемпіонату України з тхеквондо

З 10 по 11 квітня у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з тхеквондо серед спортсменів з порушеннями слуху.

Донецьку область на змаганнях представили спортсмени з Дружківки Анастасія Оліферчик (І розряд) та Василь Уздемир (КМСУ). Анастасія у ваговій категорії до 57 кг виборола «срібло» у виді програми керугі та «бронзу» в пумсе. Василь виступив у категорії до 58 кг та став срібним призером. Крім того, Василь Уздемир та Анастасія Оліферчик посіли друге місце у парному пумсе.

Підготували спортсменів заслужені тренери України Юрій Бірюков та Володимир Страшненко.