Маріуполь прийняв Кубок Донецької області з фунакоші шотокан карате

З 10 по 11 квітня у місті Маріуполь відбулися обласні змагання з фунакоші шотокан карате – Кубок Донецької області зібрав близько сотні каратистів різних вікових категорій.

Спортсмени віком від дев’яти років змагалися у чотирьох видах програми: індивідуальне ката, індивідуальне куміте, командне ката і командне куміте.

За результатами командного заліку перемогу здобув Маріупольський спортивний клуб східних єдиноборств «КЕМПО» (тренер Олег Шухман). Друге місце посіли каратисти Маріупольської федерації Сето-Кан Карате-До (тренер Віктор Шухман), третє місце – у клубу бойових мистецтв «Шидай» (тренер Сергій Майдуб).

Ці змагання стали відбірковими для участі спортсменів Донеччини у чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате, який планується з 23 по 25 квітня у Черкасах.