Пауерліфтери Донеччини здобули 15 медалей на чемпіонаті України з жиму лежачи

6-9 квітня в місті Хмельницький відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед усіх вікових груп, за підсумками якого представники Донецької області відзначилися низкою нагород.

Усього в активі команди нашого регіону – 8 золотих, 3 срібних та 4 бронзові медалі.

- до 83 кг серед юніорів – Руслан Рузімурадов (Дружківка) з результатом 260 кг, який також став кращим у абсолютній першості серед юніорів;
- до 120 кг серед юнаків – Іван Степаненко (Дружківка) з результатом 170 кг.

«Срібло» здобули: у ваговій категорії до 53 кг серед юнаків – Олексій Галаган (Бахмут) з результатом 85 кг; у категорії до 57 кг серед дівчат – Вероніка Бордюг (Мирноград) з результатом 80 кг; у категорії до 74 кг серед юнаків – Данило Редькін (Курахове) з результатом 112,5 кг.

Бронзові медалі отримали: у ваговій категорії до 74 кг серед юнаків – Олександр Покас (Курахове) з результатом 100 кг; у категорії до 83 кг серед юніорів – Георгій Туник (Мирноград) з результатом 200 кг; у категорії до 93 кг серед чоловіків – Петро Григор'ян (Дружківка) з результатом 227,5 кг; у категорії понад 120 кг серед чоловіків – Микола Стінковий (Дружківка) з результатом 260 кг.

При цьому норматив майстра спорту України виконали Олена Курбатова, Петро Григор'ян, Микола Стінковий, а також Юрій Посоха (Дружківка), який став четвертим у ваговій категорії до 105 кг серед чоловіків з результатом 245 кг.

Додамо, що в командному заліку пауерліфтери Донеччини посіли 2 місця у вікових групах серед дівчат, юнаків та жінок.