Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Лиманська «Багіра»-ДЮСШ – в топ-п’ятірці чемпіонату України з футзалу (2004-2005 р.н.) серед дівочих команд Першої ліги

З 6 по 7 квітня у місті Дніпро відбулися фінальні змагання чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2004-2005 р.н. в Першій лізі спортивного сезону-2020/21. 
 
Загалом у змаганнях Першої ліги чемпіонату України серед дівчат 2004-2005 р.н. виступили 16 команд. Право змагатися за медалі чемпіонату вибороли десять команд з різних регіонів: ДЮСШ м. Синельникове (Дніпропетровська область); ДЮСШ Линовицької ОТГ (Чернігівська область); «Металург» м. Запоріжжя; ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ; ДЮСШ м. Славута (Хмельницька область); ДЮСШ с. Яблунів (Львівська область); «Надвірняночка» (Івано-Франківська область); ДЮСШ №25 м. Київ; ДЮСШ м. Львів; «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман (Донецька область).  
 
Збірна Донецької області – «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман (тренер Олександр Резніков) – на попередньому етапі фінальної частини змагань здобула дві перемоги з рахунком 5:0 над командами «Металург» (м. Запоріжжя) та ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ. На груповому етапі за коловою системою в одне коло лиманські «пантерочки» здобули перемогу в матчі з командою «Кристал» (Чернігівська область) з рахунком 3:1. А перед цією грою «Кристал» переміг з рахунком 3:2 команду ДЮСШ Хмельницької області. В очній зустрічі «Багіри»-ДЮСШ м. Лиман та ДЮСШ з Хмельниччини наших дівчат влаштовувала нічия або поразка з різницею в один м’яч. На жаль, лиманські дівчата зарано повірили, що будуть грати за золоті медалі чемпіонату. Володіючи ініціативою у ході зустрічі, лиманочки примудрилися пропустити контратаки суперниць і зазнали поразки з рахунком 0:3. У підсумку «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман грала за п’яте місце з командою ДЮСШ м. Синельникове (Дніпропетровська область), в якій святкували перемогу з рахунком 7:1.
 
 
Підсумкове становище шістки кращих команд у турнірній таблиці Першої ліги чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2004-2005 р.н.: 1. ДЮСШ №21 м. Київ; 2. ДЮСШ м. Славута (Хмельницька обл.); 3. ДЮСШ Линовицької ОТГ (Чернігівська область); 4. ДЮСШ м. Львів; 5. «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман (Донецька область); 6. ДЮСШ м. Синельникове (Дніпропетровська область).
 
За підсумками змагань кращим гравцем турніру визнано Анну Дюбкову («Багіра»-ДЮСШ м. Лиман).
 
Додамо, що вихованки тренера Олександра Резнікова ведуть боротьбу за третю сходинку чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги, а також попереду у команди «Багіра»-ДЮСШ м. Лиман виступ у Кубку України з футзалу серед жінок.
 
09.04.2021

Новини

 

Плани заходів
з 10.05 по 16.05.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах