У Краматорську відбувся фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 14 років

З 1 по 13 березня в шаховому клубі ім. О.В.Момота міста Краматорськ пройшов фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 14 років.

У змаганнях взяли участь 22 юнака та 14 дівчат з дев’яти областей, м. Київ та АР Крим.

Чемпіонат України проводився в три етапи:

- 2-10 березня – класичні шахи

За результатами змагань серед юнаків друге місце посів Кирило Шевченко з Краматорська. Серед дівчат Ірина Дробітько з Дружківки зайняла перше місце, а Олена Мартинкова з Краматорська – третє.

- 11-12 березня – швидкі шахи

Після одинадцяти турів у турнірі серед дівчат перше місце, набравши 8 очок у 11-ти зустрічах, посіла вихованка шахового клубу імені Олександра Момота Олена Мартинкова – єдина учасниця змагань, яка пройшла турнірну дистанцію без поразок.

- 13 березня 2013 – бліц

Чемпіонкою України з бліцу стала Олена Мартинкова, яка набрала 8,5 очок в 11-ти зустрічах. Одноклубник Олени, кандидат у майстри спорту Владислав Куліш не мав собі рівних у турнірі серед юнаків. Його результат – 10 перемог у 11-ти зустрічах, з відривом на півтора очка від найближчих суперників.