Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донеччина відзначилась на першому етапі чемпіонату України з ралі

З 3 по 4 квітня у місті Херсон відбувся перший етап чемпіонату України з ралі «Чумацький шлях», в якому змагалися 58 спортсменів з 13 областей країни, а також Литви та Естонії. Серед учасників – 8 представників Донецької області.
 
Приємною новиною турніру є старт після восьмирічної перерви легендарного екіпажу, ветеранів українського автоспорту – Миколи Соболєва і Тетяни Кравцової, які запам’яталися вболівальникам перемогами на «глядацьких» спецділянках, а також дебют у якості відкриваючого екіпажу – Інни Сухомлинової і Варвари Анпілової, призерки клубного змагання з ралі на серійних автомобілях «Жіноче ралі «Одеса мама».
 
Складнощі 28-го «Чумацького шляху» для наших спортсменів розпочалися ще до старту – у тестовому заїзді перекинувся автомобіль Руслана Куталовського і Максима Яремчука. За ніч автомобіль був приведений до ладу і екіпаж зміг стартувати.
 
У змагання другого дня свої корективи додали погодні умови – 11 екіпажів не змогли фінішувати. Серед них були і наші спортсмени. Достроково припинили змагання екіпаж №37 (Микола Соболєв – Тетяна Кравцова), екіпаж №26 (Руслан Куталовський – Максим Яремчук), а екіпаж № 20, в якому другим водієм була Аліна Дворник, зійшов з турніру на останній спецділянці.
 
Таким чином, до залікового протоколу першого етапу чемпіонату України з ралі «Чумацький шлях» від Донецької області потрапили екіпаж №70 (Андрій Бутенко – Олена Козак) і перший водій екіпажу №25 – Надія Соболєва.
 
Результати виступів Андрія Бутенка і Олени Козак: 15 місце у абсолютному заліку, 5 місце у класі 2 WD і «бронза» Трофею Rally Legend. 
 
Феєричний виступ жіночого екіпажу Надії Соболєвої і Аріни Яровенко завершився 9 місцем у абсолютному заліку, «сріблом» у класі 2 WD (з лише 27-секундним відставанням від лідера), «сріблом» Трофею Rally Legend і перемогою серед «жіночих екіпажів».
 
Попереду у спортсменів ще 8 етапів змагань, один з яких запланований у серпні на Донеччині.
 
Відеосюжет про перший етап чемпіонату України з ралі можна переглянути за посиланням: 
 
 
07.04.2021

Новини

 

Плани заходів
з 05.04 по 11.04.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах