Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


П’ятиборки Донеччини – треті на командному чемпіонаті України серед юніорок

1-3 квітня в місті Харків відбулися національні змагання з сучасного п’ятиборства – відкритий кубок України та відкритий командний чемпіонат України серед юніорів, який зібрав представників Києва, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Луганської, Львівської та Харківської областей.

Від Донеччини на змаганнях виступили спортсмени Школи вищої спортивної майстерності та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

Найкращий результат продемонструвала команда юніорок у складі Валерії Бебешко, Анастасії Марченко та Лії Радчинської, яка серед інших регіонів України посіла третє місце з 2655 очками (у команди Дніпропетровщини – 2832, у команди Києва – 2913). При цьому в особистому заліку цієї вікової категорії найвище розташувалася Валерія Бебешко – із 932 очками вона стала четвертою.

На четвертій сходинці за підсумками впертої боротьби серед чоловіків у рамках Кубку України завершив свій виступ і Кирим Шехмаметьєв, маючи в активі 1473 очка.

Нагадаємо, що програма змагань з сучасного п’ятиборства включає такі етапи: фехтування, плавання, конкур, комбайн (біг + стрільба з лазерного пістолета).

06.04.2021

Новини

 

Плани заходів
з 05.04 по 11.04.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах