У Дружківці викладачі позмагались у настільному тенісі
![](/_img/news/b2687c7472f05805/photo_m.jpg)
26 березня у відокремленому структурному підрозділі «Дружківський житлово-комунальний фаховий коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури» відбувся другий тур змагань з настільного тенісу.
Цього разу змагалися викладачі й співробітники коледжу. У жіночій категорії перемогла Тетяна Орлова (викладач), призові місця посіли Ольга Ісаєва (викладач) і Олена Савченко (викладач).
У чоловіків найкращі результати продемонстрували Юрій Кучеренко (співробітник), Валерій Білошенко (співробітник) і Костянтин Бєлашенко (викладач).
Абсолютним переможцем змагань стала Тетяна Орлова. Кращих гравців відзначено грамотами і медалями.
![](/_img/news/b2687c7472f05805/images/nast-ten_1.jpg)
![](/_img/news/b2687c7472f05805/images/nast-ten_2.jpg)
![](/_img/news/b2687c7472f05805/images/nast-ten_3.jpg)
![](/_img/news/b2687c7472f05805/images/nast-ten_4.jpg)
30.03.2021