Гирьовики Донеччини поповнили скарбничку області низкою нагород всеукраїнських змагань

З 25 по 28 березня у Києві відбулися декілька всеукраїнських стартів з гирьового спорту: чемпіонати України серед дорослих, юніорів та юніорок; всеукраїнські змагання «Об’єднання – запорука розвитку», присвячені пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Дідовця; Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

У змаганнях взяли участь понад 300 гирьовиків з 20 областей країни, які змагалися у шести видах програм.

3 місце*4 - Данило Калашніков.

Першу сходинку всеукраїнських змагань «Об’єднання – запорука розвитку», присвячені пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Дідовця, посів також представник Донеччини – Леонід Гаража.

Призи Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки здобули: Євген Нескреба (дві золоті медалі), Дмитро Клименков (золота медаль), Андрій Ерешев (золота і срібна медалі), Іван Бутрій (дві срібні медалі), Сергій Данильченко («бронза»).

За результатами командного заліку команда Донецької області посіла третє місце в заліку Ігор ветеранів.