Донецька обласна рада

ХК "Донбас"

Боксери Донеччини здобули 6 нагород на юніорському чемпіонаті України в Кривому Розі

З 16 по 23 березня в місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів (2005-2006 років народження), який зібрав представників 25 регіонів держави.

Від Донецької області на змаганнях виступили 19 спортсменів із міст Авдіївка, Бахмут, Добропілля, Краматорськ, Курахове, Маріуполь, Мар’їнка, Мирноград, Покровськ і Селидове. У їх активі – 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі, що за якістю нагород дозволило команді регіону посісти третє місце в підсумковому заліку.

Переможцями чемпіонату стали два спортсмени з Покровська, вихованці тренера Донецької обласної СДЮСШОР з боксу Батіралі Карімова. Ренат Чубревичев у ваговій категорії до 46 кг почергово переміг по одному представнику Харківщини, Полтавщини, Києва та двох з Одещини. Максим Наумов у ваговій категорії 70 кг був сильнішим за суперників із Миколаївської, Херсонської, Харківської та Запорізької областей.

«Срібло» у ваговій категорії 54 кг здобув Єгор Лук’янченко з Краматорська (тренер Олександр Осадчий).

Бронзові медалі отримали:

- у категорії до 46 кг – Максим Жук (Добропілля, ДО СДЮСШОР з боксу, тренери Андрій Бичков, Олександр Миронюк);
- у категорії до 60 кг – Руслан Мазоха (Краматорськ, ДЮСШ, тренер Микола Сієнко);
- у категорії понад 80 кг – Владислав Яцканич (Українськ, ДЮСШ шахти «Україна», тренер Віталій Нешин).

Зазначимо, що національні змагання стали відбірковими на юніорський чемпіонат Європи, що заплановано провести в липні у Грузії.