Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


XXIV міжрегіональний турнір з волейболу «Кубок Лиманської громади»

З 18 по 21 березня на базі ФСК «Локомотив» міста Лиман відбувся традиційний XXIV міжрегіональний турнір з волейболу «Кубок Лиманської громади», який зібрав 15 чоловічих та жіночих команд з Донецької, Луганської та Харківської областей.
 
Цьогоріч на міжрегіональний турнір прибули 8 чоловічих команд (ВК «Рубіжне», ВК «Колос-ДЮСШ» Лиман, м. Балаклія, «Аматори» м. Бахмут, ВК «Бахмут», ВК «Волноваха», «Артемсіль» м. Соледар, ВК «Альянс» м. Краматорськ) і 7 жіночих команд (м. Маріуполь, СК «Лиман», «Артемсіль» м. Соледар, Лиманська ОТГ, м. Краматорськ, м. Балаклія, ОДЮСШ для дітей-сиріт).
 
На відкритті турніру завітали Лиманський міський голова Олександр Журавльов, начальник управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради Надія Діденко, куратор з волейболу Донецької області В’ячеслав Васильченко. На знак гостинності усім командам-учасницям вручили короваї. Спортсменів привітали творчі колективи Лиманського міського Центру позашкільної роботи. 
 
На відкритті заходу відбулось нагородження подяками тренерів та спортсменів, працівників сфери спорту, які беруть активну участь в організації та підготовці команд-учасниць чемпіонатів України: СК «Лиман» (серед жіночих команд Першої ліги сезонів 2019-2020 та 2020-2021 років) та ВК «Колос-ДЮСШ» м. Лиман (серед чоловічих команд Другої ліги сезону 2020-2021 років). Також міський голова вручив спортсменам посвідчення про спортивні розряди з волейболу.
 
 
За підсумками турніру серед чоловіків перемогла команда ВК «Бахмут», друге місце посіла ВК «Волноваха», третє місце – «Аматори» м. Бахмут. Серед жінок перемогла команда СК «Лиман», друге місце у команди Маріуполя, третє місце – у Краматорська.
 
На церемонії закриття змагань організатори нагородили кращі команди і гравців:
«кращий захисник» – Валерія Овчар («Артемсіль» м. Соледар) та Євген Коваль (ВК «Волноваха»);
«кращий нападаючий» – Таїсія Чубик (СК «Лиман») та Дмитро Сич («Аматори» м. Бахмут);
«кращий подаючий» – Аліна Квасова (Лиманська ОТГ) та Ілля Корнієнко («Аматори» м. Бахмут);
«кращий блокуючий» – Олена Андрусенко (м. Маріуполь) та Артем Корнеєв (ВК «Бахмут»);
«кращий зв’язуючий» – Владислава Ковтун (СК «Лиман») та Микола Пасажин (ВК «Бахмут»). 
 
23.03.2021

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах