Шість медалей всеукраїнських змагань з таеквондо (ІТФ) здобула Донеччина у Дніпрі

З 12 по 14 березня у місті Дніпро відбувся всеукраїнський турнір з таеквон-до І.Т.Ф. серед юнаків.

У спортивному заході взяли участь понад 700 спортсменів з 14 областей країни.

Донеччину на турнірі представила команда спортсменів з міста Маріуполь, які стали володарями шести нагород.

Переможцями у своїх категоріях стали Олександр Симоник («спаринг», юнаки 9-10 років, в/к до 46 кг) і Владислав Коптев («спаринг», юнаки 11-13 років, в/к 60+ кг).

Бронзові нагороди вибороли Анастасія Шеграцова («спаринг», юнаки 9-10 років, в/к до 30кг), Кирило Хавалиць («спаринг», юнаки 9-10 років, в/к 46+ кг), Каролина Федорчук («спаринг», юнаки 11-13 років, в/к до 35 кг), Катерина Кайда («спаринг», юнаки 11-13 років, в/к до 50 кг).

Підготували спортсменів тренери Максим Городовенко, Оксана Шевчук і Анна Московченко.