Валентина Морозова – переможниця відкритого чемпіонату Києва з кіокушинкай карате

20 лютого в столиці відбувся відкритий чемпіонат Києва з кіокушинкай карате у розділі «куміте» серед дорослих, юніорів, юнаків, дівчат та молодших юнаків.

Донецьку область на турнірі представила Валентина Морозова – чемпіонка Європи неодноразова призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з кіокушинкай карате, спортсменка клубу «КОДО-КАН» (тренер – Антон Жадан).

У складному півфінальному поєдинку Валентина Морозова перемогла сильну супротивницю, а у фіналі впевнено посіла перше місце і виборола чемпіонський титул.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 500 каратистів – представники 54 клубів з 16 областей країни.