Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Аліна Логвиненко та Вікторія Ткачук здобули «золото» на чемпіонаті ABAF у Стамбулі

Успішним етапом підготовки двох спортсменок Донеччини до головного зимового легкоатлетичного старту сезону – чемпіонату Європи в приміщенні – став чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), що відбувся 20 лютого в турецькому Стамбулі.

Представниці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Аліна Логвиненко та Вікторія Ткачук у складі жіночої команди України з естафетного бігу 4х400 м здобули золоті медалі. Наші дівчата разом із Анастасією Бризгіною (Запорізька область) і Анною Рижиковою (Дніпропетровська область) подолали дистанцію за 3 хвилини 38,16 секунд, випередивши збірні Туреччини (3:41.25), Словенії (3:41.50), Румунії (3:41.74), Хорватії та Болгарії.

Загалом збірна України на чемпіонаті ABAF 2021 року здобула 14 нагород (4 золоті, 6 срібних і 4 бронзових), пропустивши вперед лише господарів – збірну Туреччини.

Відзначимо, що на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться в польському місті Торунь, українська естафетна команда 4х400 м виступить 7 березня. Окрім Логвиненко та Ткачук, Донецьку область на престижних змаганнях представить Артем Алфімов – на старт своєї дистанції 1500 м він вийде у перший день змагань 4 березня.

 

24.02.2021

Новини

 

Плани заходів
з 10.05 по 16.05.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах