Краматорськ визначив найсильніших шахістів Донецької області U20

З 10 по 14 лютого шаховий клуб імені Олександра Момота в місті Краматорськ прийняв чемпіонати Донецької області з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

У змаганнях взяли участь 24 шахісти з Бахмута, Краматорська, Миколаївки, Покровська і Слов’янська.

За підсумками особистого заліку серед юніорок перемогла Катерина Осадча (7,5 очок), друге місце посіла Альбіна Гребенюк (5,0 очок), а третє місце – Анастасія Духіна (3,5 очок). Усі спортсменки – представниці Краматорська.

У чемпіонаті серед юніорів перемогла кандидат в майстри спорту України Марія Козаченко з результатом 7,0 очок (м. Краматорськ). Срібним призером став Вадим Степанов (м. Слов’янськ) – 6,5 очок, а бронзовим призером – Герман Ісаєв (м. Краматорськ) – 6,0 очок.