У Горлівці визначився переможець міського етапу «Олімпійського лелеченя»

11 лютого в Горлівці на базі НВК № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх» відбувся міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя – 2014».

У фіналі взяли участь 6 загальноосвітніх навчальних закладів міста, які стали переможцями та призерами районних етапів.

До заходу школи готувалися завзято. Тренувалися кожного дня, намагалися поліпшити свої результати і з нетерпінням очікували фінальних змагань. Урочиста мить відкриття ознаменувала початок заходу. Під оплески юних спортсменів, найкращі спортсмени ліцею «Успіх», переможці обласних та Всеукраїнських змагань, внесли до зали олімпійську символіку – палаючий олімпійський вогонь та прапор. До юних спортсменів звернулися гості свята: представники департаменту освіти, молоді та спорту Артем Пуха, Ганна Резнік, Валентина Бубнова, Ірина Кравченко, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Юрій Бардонов. Вони привітали команди з виходом у фінал міського етапу «Олімпійське лелеченя – 2014» та побажали успіхів і перемог у конкурсах. На відкритті заходу свою майстерність показали гімнастки ліцею, а учні презентували свої здібності з карате у ході показових виступів.

Дух змагань, девізи, танці, акробатичні трюки, вікторина, естафета, рухлива гра під музичний супровід, суперництво, жага перемог – усе це стало складовими частинами міського етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Після закінчення усіх конкурсів був визначений переможець змагань – ним стала команда навчально-виховного комплексу № 88 (вчитель – Ірина Тарасова). Друге місце посіли учні загальноосвітньої школи № 60 (вчитель – Ганна Бєланова), а третє – представники навчально-виховного комплексу № 14 (вчитель – Олексій Хижняк).