Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Олександр Хоцянівський – чемпіон України з вільної боротьби, Микита Гончаров – бронзовий призер

З 19 по 21 січня 2021 року в Палаці спорту «Локомотив» міста Харків відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків, присвячений пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту Леоніда Дуная.

У першому відбірковому змаганні олімпійського року взяли участь 36 спортсменів Донецької області, у активі яких виявилося 2 нагороди.

«Золото» у ваговій категорії 125 кг виборов 30-річний заслужений майстер спорту України Олександр Хоцянівський, який починав свою спортивну кар’єру в смт Андріївка (нині – Волноваський район), а сьогодні представляє місто Маріуполь. Олександр здобув впевнені перемоги в чотирьох поєдинках поспіль, де його суперниками були Важа Даіаурі з Вінниччини, Данило Картавий з Житомирщини, киянин Артем Гашенко та Кирило Мєшков з Херсонщини.

Бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг став 18-річний студент Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Микита Гончаров (Бахмутський район – м. Бахмут). Він довів свою перевагу над 22-річним киянином Аділом Мамедлі і своїм однокурсником – 19-річним Данилом Левусом. За вихід до фіналу Гончаров поступився майбутньому переможцеві – 25-річному Андрію Свириду з Івано-Франківщини, а в сутичці за «бронзу» переміг 22-річного Павла Визіра з Харківщини.

 
 
25.01.2021

Новини

 

Плани заходів
з 06.12 по 12.12.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах