Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Перший відкритий чемпіонат Бахмута з пауерліфтингу, присвячений пам’яті Олександра Петренка

З 25 по 27 грудня на базі СК «Металург», у залі пауерліфтингу ім. Олександра Петренка, відбувся перший відкритий чемпіонат міста Бахмут з класичного пауерліфтингу. Змагання присвячено пам’яті майстра спорту України міжнародного класу, триразового чемпіона України, тренера вищої категорії Олександра Петренка.

Незважаючи на доволі складні погодні умови, до змагань долучилися понад 60 спортсменів з різних міст і селищ Донецької області (Бахмут, Волноваха, Добропілля, Новодонецьке, Курахове, Сіверськ), а також вперше - з міста Лисичанськ (Луганська область).

Змагальні дні були надзвичайно насиченими та пройшли у дружній атмосфері. Для деяких юних спортсменів змагання стали дебютними в їхній змагальній кар’єрі, а деякі тренери вперше спробували під час змагань «виводити» своїх спортсменів. Досвідчені ж спортсмени продемонстрували високі результати, присвятивши свої виступи пам’яті Олександра Івановича Петренка.

Багатьом спортсменам вдалося виконати та підвищити нормативні розряди, а також встановити рекорди. Зокрема, під час змагань Євген Зосімов (м. Добропілля) виконав норматив майстра спорту України, а Артем Іваненко (м. Бахмут) і Світлана Кравченко (м. Бахмут) виконали жим, що перевищує рекорд України серед юніорів і ветеранів М2 відповідно.

Абсолютним чемпіоном серед юнаків став Артем Шкваренко (м. Волноваха) із сумою IPF GL - 78,78, друге місце посів Кирило Гладких (м. Курахове) – 69,79, третім став Михайло Сорокін (м. Добропілля) – 67,17.

Серед чоловіків абсолютним чемпіоном став Євген Зосімов (м. Добропілля) із сумою IPF GL – 89,48, другим став Юрій Васильєв (м. Добропілля) – 81,85, третім – Денис Борцов (м. Волноваха) – 79,94.

Абсолютною чемпіонкою серед дівчат стала Анна Петренко (м. Бахмут) із сумою IPF GL – 22,25.

Абсолютною чемпіонкою серед жінок стала Світлана Кравченко (м. Бахмут) із сумою IPF GL – 58,17, друге місце посіла Вікторія Пісоцька (м. Волноваха) – 54,83, третьою стала Наталя Нещерет (м. Бахмут) – 54,75.

За результатами змагань усі спортсмени нагороджені пам’ятними медалями, а чемпіони і призери на додачу – медалями, грамотами і призами від Belok.ua і спортивного клубу «Bakhmutpower».

Спортивний клуб «Bakhmutpower» висловив вдячність начальнику управління фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктору Лису, працівникам СК «Металург» - за допомогу у проведенні змагань, директору комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» Ігорю Анушкевичу - за технічний супровід змагань, Belok.ua - за подарунки, суддям і асистентам - за обслуговування змагань, спортсменам СК «Bakhmutpower» - за підготовку змагань, а також усім учасникам - за участь і незабутні емоції.

Призери змагань

Юнаки до 49 кг:
1 місце – Ярослав Обідченко (м. Волноваха), 162,5 кг;
2 місце – Ярослав Подзолков (м. Волноваха), 157,5 кг;
3 місце – Станіслав Лахно (м. Курахове), 157,5 кг.

Юнаки до 53 кг:
1 місце – Олексій Галаган (м. Бахмут), 297,5 кг;
2 місце – Володимир Пугач (смт Новодонецьке), 275 кг, 2-й розряд (підвищив);
3 місце – Олександр Руденко (м. Бахмут), 237,5 кг, 1-й юн. розряд (виконав).

Юнаки до 59 кг:
1 місце – Микита Кутейко (м. Бахмут), 300 кг, 3-й розряд (підвищив);
2 місце – Микита Зоненко (м. Курахове), 280 кг, 3-й розряд (виконав);
3 місце – Єгор Османов (м. Волноваха), 280 кг, 3-й розряд (підтвердив).

Юнаки до 66 кг:
1 місце – Дмитро Сівцов (м. Курахове), 337,5 кг, 3-й розряд (виконав);
2 місце – Ростислав Смиренський (м. Бахмут), 330 кг, 3-й розряд (підтвердив);
3 місце – Максим Пересипкін (смт Новодонецьке), 310 кг, 1-й юн. розряд (виконав).

Юнаки до 74 кг:
1 місце – Данило Редькін (м. Курахове), 450 кг, 1-й розряд (підвищив);
2 місце – Владислав Силка (м. Волноваха), 390 кг, 2-й розряд (підтвердив);
3 місце – Олександр Покас (м. Курахове), 365 кг, 3-й розряд (підтвердив).

Юнаки до 83 кг:
1 місце – Артем Шкваренко (м. Волноваха), 562,5 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Максим Ратушняк (м. Бахмут), 335 кг, 2-й юн. розряд (підвищив).

Юнаки до 93 кг:
1 місце – Кирило Гладких (м. Курахове), 520 кг, 1-й розряд (підвищив);
2 місце – Михайло Сорокін (м. Добропілля), 502,5 кг, 2-й розряд (підвищив);
3 місце – Іван Ломанов (м. Курахове), 490 кг, 2-й розряд (підтвердив).

Юнаки до 105 кг:
1 місце – Максим Селезньов (смт Новодонецьке), 455 кг, 3-й розряд (підвищив).

Юнаки понад 105 кг:
1 місце – Артем Манько (м. Добропілля), 515 кг, 3-й розряд (підтвердив);
2 місце – Кирило Беличко (м. Добропілля), 435 кг, 1-й юн. розряд (підвищив).

Чоловіки до 59 кг:

1 місце – Владислав Востоков (м. Бахмут), 250 кг, 1-й юн. розряд (виконав);
2 місце – Артем Пікулін (м. Бахмут), 142,5 кг;
3 місце – Володимир Весьолкін (м. Бахмут), 135 кг.

Чоловіки до 66 кг:
1 місце – Артем Іваненко (м. Бахмут), 491 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Олег Гвоздецький (м. Бахмут), 315 кг;
3 місце – Ярослав Стефанов (м. Лисичанськ), 387,5 кг (виступав поза конкурсом).

Чоловіки до 74 кг:
1 місце – Артем Кореєв (м. Бахмут), 460 кг, 1-й розряд (підтвердив);
2 місце – Єгор Крамчанінов (м. Бахмут), 455 кг, 1-й розряд (підтвердив);
3 місце – Олег Подстрегаєв (м. Лисичанськ), 440 кг, 1-й розряд (підтвердив).

Чоловіки до 83 кг:
1 місце – Денис Борцов (м. Волноваха), 577,5 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Микита Роденков (м. Лисичанськ), 575 кг, КМСУ (підтвердив);
3 місце – Дмитро Пікулін (м. Бахмут), 485 кг, 1-й розряд (підтвердив).

Чоловіки до 93 кг:
1 місце – Євген Зосімов (м. Добропілля), 667,5 кг, МСУ (підвищив);
2 місце – Сергій Демидов (м. Волноваха), 520 кг, 1-й розряд (підвищив);
3 місце – Іван Скидан (м. Волноваха), 350 кг.

Чоловіки до 105 кг:
1 місце – Юрій Васильєв (м. Добропілля), 660 кг, КМСУ (підтвердив);
2 місце – Павло Лепинський (м. Курахове), 520 кг, 1-й розряд (виконав);
3 місце – Михайло Кірсанов (м. Бахмут), 482,5 кг.

Чоловіки до 120 кг:
1 місце – Ілля Щербина (м. Бахмут), 580 кг.

Чоловіки понад 120 кг:
1 місце – Сергій Любченко (м. Бахмут), 665 кг;
2 місце – Олександр Метальніков (м. Сіверськ), 500 кг, 3-й розряд (виконав).

Жінки до 47 кг:
1 місце – Наталя Нещерет (м. Бахмут), 197,5 кг, 2-й розряд (підвищила).

Жінки до 52 кг:
1 місце – Світлана Кравченко (м. Бахмут), 226,5 кг.

Жінки до 57 кг:
1 місце – Катерина Любченко (м. Бахмут), 220 кг;
2 місце – Вікторія Пісоцька (м. Волноваха), 217,5 кг, 3-й розряд (підтвердила).

Жінки до 84 кг:
1 місце – Анна Іоні (м. Бахмут), 252,5 кг.

Дівчата до 84 кг:
1 місце – Анна Петренко (м. Бахмут), 115 кг.

Командна першість серед юнаків:
1 місце – м. Курахове (89 очок);
2 місце – смт Новодонецьке (56 очок);
3 місце – м. Бахмут (55 очок).

Командна першість серед чоловіків:
1 місце – м. Бахмут (124 очки);
2 місце – м. Волноваха (34 очки);
3 місце – м. Добропілля (24 очки).

Командна першість серед дівчат:
1 місце – м. Бахмут (12 очок).

Командна першість серед жінок:
1 місце – м. Бахмут (48 очок);
2 місце – м. Волноваха (9 очок).

29.12.2020

Новини

 

Плани заходів
з 18.01 по 24.01.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах