Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з видів спорту серед осіб з інвалідністю в 2020 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2020 року визначено кращих спортсменів та тренерів з видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Найкращими серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями за підсумками 2020 року визнані: Єгор Дементьєв (велосипедний спорт), Ярослав Коюда (веслування академічне), Юлія Павленко, Валерія Літвяхова, Олександр Михайліченко, Юлія Гончарова, Олександр Бєлобоков, Володимир Пономаренко (усі – легка атлетика), Михайло Малюшенко (карате), Микола Горностаєв (легка атлетика).

Опікувалися атлетами – представниками видів спорту серед осіб з інвалідністю – тренери Геннадій Лук’янов (баскетбол), Вячеслав Понька (легка атлетика), Віктор Лис (легка атлетика), Віктор Дементьєв (велоспорт), Олег Шухман (карате), Володимир Орєхов (легка атлетика), Юрій Оніщенко (легка атлетика), Юрій Ревенко (легка атлетика), Тетяна Савчук (легка атлетика), Юрій Бірюков (тхеквондо).

Десятка кращих спортсменів з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками виступів у 2020 році

з/п
Прізвище та ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2020 року
Кількість очок
П.І.Б. тренера
1
Дементьєв Єгор
заслужений майстер спорту України
велосипедний спорт
3 місце на чемпіонаті світу
2800
Дементьєв Віктор Петрович
2
Коюда Ярослав
майстер спорту України міжнародного класу
веслування  академічне
2 місце на чемпіонаті Європи
2500
-
3
Павленко Юлія
майстер спорту України міжнародного класу
легка атлетика
1 місце на чемпіонаті України (тричі)
1500
Понька
Вячеслав Олександрович
4
Літвяхова Валерія
кандидат у майстри спорту України
легка атлетика
1 місце на чемпіонаті України (тричі)
1500
Савчук
Тетяна Володимирівна
5
Михайліченко Олександр
кандидат у майстри спорту України
легка атлетика
1 місце на чемпіонаті України (тричі)
1500
Оніщенко
Юрій Володимирович
6
Гончарова Юлія
І розряд
легка атлетика
1 місце, 2 місце (двічі),
3 місце на чемпіонаті України
1450
Оніщенко
Юрій Володимирович
7
Бєлобоков Олександр
майстер спорту України
легка атлетика
1 місце на чемпіонаті України (тричі)
1250
Ревенко
Юрій Юхимович
8
Пономаренко Володимир
майстер спорту України
легка атлетика
1 місце (двічі), 2 місце на чемпіонаті України
1150
Лис
Віктор Мілентійович
9
Малюшенко Михайло
-
карате
2 місце (двічі), 3 місце на чемпіонаті України
1150
Шухман
Олег Еріксонович
10
Горностаєв Микола
І розряд
легка атлетика
1 місце, 2 місце (двічі) на чемпіонаті України
1100
Орєхов
Володимир Пантелейович

Десятка кращих тренерів з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками 2020 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
Прізвище та ім’я кращих спортсменів – вихованців тренера
Кількість очок
1
Лук’янов
Геннадій Вячеславович
тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
баскетбол
Бетлинський Михайло
Бричко Давид
Збірні чоловічі та жіночі команди
5944
2
Понька
Вячеслав Олександрович
заслужений тренер України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Павленко Юлія 
3875
3
Лис
Віктор Мілентійович
заслужений тренер України,
тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Пономаренко Володимир Ібрагімов Дмитро
3550
4
Дементьєв
Віктор Петрович
заслужений тренер України,
тренер на громадських засадах ДРЦ «Інваспорт»
велосипедний спорт
Дементьєв Єгор
2800
5
Шухман
Олег Еріксонович
заслужений тренер України, заслужений майстер спорту України, тренер на громадських засадах ДРЦ «Інваспорт»
карате
Шрайнер Микита
Євсюкова Маргарита
1950
6
Орєхов
Володимир Пантелейович
тренер на громадських засадах ДРЦ «Інваспорт»
легка атлетика
Горностаєв Микола
1750
7
Оніщенко
Юрій Володимирович
тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Михайліченко Олександр
1660
8
Ревенко
Юрій Юхимович
тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю
легка атлетика
Бєлобоков Олександр
Урсуленко Наталія
1600
9
Савчук
Тетяна Володимирівна
тренер-викладач ДЮСШ Вугледарської міської ради
легка атлетика
Літвяхова Валерія
1500
10
Бірюков
Юрій Віталійович
заслужений тренер України, тренер-викладач ДЮСШ Дружківської міської ради
тхеквондо
Уздемир Василь
Антонь Артем
Оліферчик Анастасія 
1425
28.12.2020

Новини

 

Плани заходів
з 05.04 по 11.04.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах