Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з неолімпійських видів спорту в 2020 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2020 року визначено кращих спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту.

До числа кращих представників Донеччини з неолімпійських видів спорту увійшли такі спортсмени: Олексій Іванько (радіоспорт), Дмитро Волков та Ольга Кисельова (спортивні танці), Надія Сорока (радіоспорт), Данило Дворніков (радіоспорт), Маргарита Дорошенко (бодібілдинг), Леон Білицький (гирьовий спорт), Владислав Руднєв (боротьба самбо), Денис Хіміон і Вікторія Мима (спортивні танці), Дмитро Стеценко (боротьба самбо), Олександр Смирнов (радіоспорт).

Підготували атлетів-неолімпійців тренери Наталія Волкова (спортивні танці), Юлія Іванько (радіоспорт), Тетяна Хіміон (спортивні танці), Ірина Глянько (спортивні танці), Володимир Науменко (радіоспорт), Віталій Талавера (бодібілдинг), Наталія Коновалюк (черліденг), Валерій Білицький (гирьовий спорт), Сергій Федоренко (пауерліфтинг), Артем Дріга (кікбоксинг WAKO).

Десятка кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2020 році

з/п
Прізвище та ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2020 року
Кількість очок
П.І.Б. тренера
1
Іванько Олексій
заслужений майстер спорту України
радіоспорт
1 м.*3, 2 місце на чемпіонаті Європи
1 м.*22 на чемпіонаті України
4266
Іванько Юлія Сергіївна
2
Волков Дмитро
 
 
Кисельова Ольга
заслужений майстер спорту України
спортивні танці
1 м.*2 на чемпіонаті світу
3 місце на чемпіонаті Європи
3072
3072
Волкова Наталія Юріївна
3
Сорока Надія
І розряд
радіоспорт
2 м.*2 на чемпіонаті Європи
1 м.*12 на чемпіонаті України
3128
Іванько Юлія Сергіївна
4
Дворніков Данило
кандидат у майстри спорту України
радіоспорт
2 місце, 3 місце на чемпіонаті Європи
1 м.*6 на чемпіонаті України
2899
Іванько Олексій Володимирович
5
Дорошенко Маргарита
майстер спорту України
бодібілдинг
1 місце, 3 місце на чемпіонаті світу
1 місце, 2 місце на чемпіонаті Європи
2304
Талавера Віталій Сергійович
6
Білицький Леон
заслужений майстер спорту України
гирьовий спорт
1 м.*2, 2 місце на чемпіонаті Європи
1 місце на чемпіонаті України
1856
Білицький Валерій Петрович
7
Руднєв Владислав
заслужений майстер спорту України
боротьба самбо
1 місце на чемпіонаті світу
1 місце на чемпіонаті України
1680
-
8
Хіміон Денис
 

Мима Вікторія
майстер спорту України міжнародного класу

майстер спорту України
спортивні танці
1 місце, 2 місце, 3 місце на чемпіонаті світу
1568
1568
Хіміон Тетяна Петрівна
9
Стеценко Дмитро
майстер спорту України
боротьба самбо
2 місце на чемпіонаті світу
1 місце на чемпіонаті України
1360
-
10
Смирнов Олександр
майстер спорту України міжнародного класу
радіоспорт
1 м.*5 на чемпіонаті України
1240
Науменко Володимир Сергійович


Десятка кращих тренерів з неолімпійських видів спорту
за підсумками 2020 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
Прізвище та власне ім’я кращих спортсменів – вихованців тренера
Кількість очок
1
Волкова
Наталія Юріївна
тренер-викладач ДЮСШ Мирноградської міської ради
спортивні танці
Волков Дмитро
Кисельова Ольга
Агапін Єгор
Варламова Аріна
13254
2
Іванько
Юлія Сергіївна
старший тренер Донецької області з радіоспорту
радіоспорт
Іванько Олексій
Сорока Надія
Полубенцева Світлана
Рева Сергій
9746
3
Хіміон
Тетяна Петрівна
керівник гуртка спортивного танцю «Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості»
спортивні танці
Хіміон Денис
Мима Вікторія
Гаєнко Михайло
Яцура Мар’яна
7232
4
Глянько
Ірина Віталіївна
керівник студії спортивного бального та сучасного танцю «Стиль»
спортивні танці
Шевцова Ганна
Кончич Даніїл
Шендюк Анастасія
Глянько Валерія
Шевцов Олександр
4731
5
Науменко
Володимир Сергійович
керівник гуртка спортивного орієнтування на місцевості «Бахмутського міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій»
радіоспорт
Бритченко Валерія
Василенко Анастасія
Успенська Анастасія
Дмитриченко Ірина
Бумар Олексій
Смирнов Олександр
3708
6
Талавера
Віталій Сергійович
заслужений тренер України,
старший тренер Донецької області з бодібілдингу
бодібілдинг
Дорошенко Маргарита
Губрій Роман
Писаренко Герман
3092
7
Коновалюк
Наталія Федорівна
старший тренер-викладач з черліденгу обласної ДЮСШ для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, тренер-викладач ДЮСШ міста Покровська
черліденг
Губа Вікторія
Шумейко Данило
Онасенко Єлизавета
Данилів Олександра
Муханова Анна
1899
8
Білицький
Валерій Петрович
тренер з гирьового спорту на громадських засадах
гирьовий спорт
Білицький Леон
1856
9
Федоренко
Сергій Вікторович
тренер-викладач ДЮСШ Дружківської міської ради
пауерліфтинг
Мусієнко Костянтин
Русаненко Дар’я
Марченко Антоніна
1208
10
Дріга
Артем Геннадійович
тренер-викладач обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу
кікбоксинг WAKO
Гіда Владислав
Аскеров Рінат
1014
28.12.2020

Новини

 

Плани заходів
з 05.04 по 11.04.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах