Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2020 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2020 року визначено кращих спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту.

Місця в топ-десятці спортсменів-олімпійців Донецької області посіли: Максим Васильєв (велосипедний спорт), Володимир Джус (велосипедний спорт), Кирим Шехмаметьєв (сучасне п’ятиборство), Аліна Бережна (боротьба вільна), Олександр Хоцянівський (боротьба вільна), Ілля Клепіков (велоспорт), Роман Зайцев (важка атлетика), Ірина Хохлова (сучасне п’ятиборство), Валерія Кононенко (велоспорт).

Успішною роботою в 2020 року відзначилися тренери олімпійців Тетяна Серорез (легка атлетика), Георгій і Ольга Драгуляни (триатлон), тренерська бригада Дмитро Сидоров та Павло Кірпулянський (сучасне п’ятиборство), Валерій Красов (велоспорт), Микола Мирза (велоспорт), Людмила Сауткіна (велоспорт), тренери ГК «Донбас» Іван Фучеджи, Микола Шарко, Сергій Яровий (гандбол), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика), Віктор Романчук (важка атлетика).

Десятка кращих спортсменів з олімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2020 році

з/п
Прізвище та ім’я спортсмена
Спортивне звання
Вид спорту
Кращі результати
2020 року
Кількість очок
П.І.Б. тренера
1
Васильєв Максим
майстер спорту України міжнародного класу
велосипедний спорт
1 місце на чемпіонаті України (командна гонка переслідування)
2 місце на Кубку України (командна гонка переслідування)
5 місце на чемпіонаті Європи на треку
1 місце на командному чемпіонаті України (індивідуальна групова гонка командний залік)
1627,5
Мирза Микола Мирчанович
Солнцев Олексій В’ячеславович
2
Джус Володимир
майстер спорту України міжнародного класу
велосипедний спорт
1 місце на чемпіонаті України (командна гонка переслідування)
2 місце на Кубку України (командна гонка переслідування)
5 місце на чемпіонаті Європи на треку
1 місце на командному чемпіонаті України (індивідуальна групова гонка командний залік)
1440
Міньковський Борис Давидович
Солнцев Олексій В’ячеславович
3
Шехмаметьєв Кирим
майстер спорту України
сучасне п’ятиборство
1 місце на чемпіонаті України (тричі)
1 місце на чемпіонаті України серед молоді (тричі)
1 місце на чемпіонаті Європи серед молоді (естафета-мікст)
2 місце на чемпіонаті Європи серед молоді (командний залік)
5 місце на чемпіонаті Європи серед молоді (особистий залік)
1105,5
Сидоров Дмитро Михайлович
Кірпулянський Павло Костянтинович
4
Бережна Аліна
заслужений майстер спорту України
боротьба
вільна
3 місце на чемпіонаті Європи
3 місце на Кубку світу
1100
Веремієнко Олександр Миколайович
Шепелєв Григорій Миколайович
5
Куліков Ілля
майстер спорту України
важка
атлетика
5 місце на Кубку світу
3 місце на Кубку України
1017,5
Худін Володимир Миколайович
Задрановський Денис Юрійович
6
Хоцянівський Олександр
заслужений майстер спорту України
боротьба
вільна
5 місце на чемпіонаті Європи
5 місце на Кубку світу
1000
Гаманілов
Ігор Анатолійович
7
Клепіков Ілля
майстер спорту України міжнародного класу
велосипедний спорт
1 місце на чемпіонаті України (командна гонка переслідування)
2 місце на Кубку України (командна гонка переслідування)
5 місце на чемпіонаті Європи на треку
3 місце на командному чемпіонаті України (індивідуальна групова гонка на час командний залік)
843
Сауткіна
Людмила Григорівна Мирза Микола Мирчанович
 
8
Зайцев Роман
майстер спорту України
важка
атлетика
1 місце на чемпіонаті України
7 місце на Кубку світу
750
Романчук Віктор Васильович
Жалов Сергій Олександрович
Санніков Олег Геннадійович
9
Хохлова Ірина
майстер спорту України міжнародного класу
сучасне п’ятиборство
1 місце на чемпіонаті України (двічі)
1 місце на Кубку України
717,5
Сидоров Дмитро Михайлович
Кірпулянський Павло Костянтинович
10
Кононенко Валерія
майстер спорту України міжнародного класу
велосипедний спорт
2 місце на командному чемпіонаті України (індивідуальна гонка на час командний залік)
2 місце на командному чемпіонаті України (командна гонка на час)
2 місце на командному чемпіонаті України (індивідуальна гонка на час)
2 місце на командному чемпіонаті України (індивідуальна групова гонка)
2 місце на командному чемпіонаті України (індивідуальна групова гонка командний залік)
2 місце на чемпіонаті України (індивідуальна гонка)
6 місце на чемпіонаті Європи на шосе (командна гонка мікст)
700
Красов Валерій Рафаїлович
Гречин Сергій Володимирович

 

Десятка кращих тренерів з олімпійських видів спорту
за підсумками 2020 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
Прізвище та власне ім’я кращих спортсменів – вихованців тренера
Кількість очок
1
Серорез
Тетяна Борисівна
заслужений працівник фізичної культури і спорту України,
тренер-викладач відділення легкої атлетики Школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ),
комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки»
легка атлетика
Смелик Сергій
Приходько Кирило
Радюк-Кючук Олена
Сосновенко Олександр
Овсянников Микола 
2400
2
Бригада:
Драгулян
Георгій Васильович
Драгулян
Ольга Олексіївна
 
заслужений тренер України

тренери-викладачі відділення триатлону ШВСМ
триатлон
Крилова Маргарита
Меньшиков Іван
Дем’янов Юліан
Бойко Кирило
2341,5
3
Бригада:
Сидоров
Дмитро Михайлович
Кірпулянський
Павло Костянтинович
 

заслужений тренер України
 
тренери-викладачі відділення сучасного п’ятиборства ШВСМ
сучасне  п’ятиборство
Шехмаметьєв Кирим
Хохлова Ірина
Кірпулянський Дмитро
Святний Микита
2291,5
4
Красов
Валерій Рафаїлович
заслужений тренер України,
тренер-викладач Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту
велосипедний спорт
Кононенко Валерія
Марущук Алла
Нікулін Даніїл
Білоус Данило
Ребракова Олена
Полупан Дмитро
Юрченко Гліб
Телегін Максим
Солонніков Богдан
2287
5
Мирза
Микола Мирчанович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України,
тренер-викладач відділення велосипедного спорту ШВСМ
велосипедний спорт
Васильєв Максим
Клепіков Ілля
Будяк Анатолій
Кулик Андрій
1864
6
Сауткіна
Людмила Григорівна
тренер-викладач з велосипедного спорту КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки»
велосипедний спорт
Моїсеєв Геннадій
Олійник Ганна
Клепіков Ілля
1819
7
тренери гандбольної команди «Донбас»:
Фучеджи Іван Іванович
Шарко Микола Володимирович
Яровий Сергій Олександрович


заслужений тренер України

тренери-викладачі відділення гандболу ШВСМ
гандбол
учні-спортсмени відділення гандболу ШВСМ – срібні призери чемпіонату України Суперліга сезону 2019-2020
1760
8
Сухорукова
Ірина Геннадіївна
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України,
тренер-викладач відділення стрільби кульової ШВСМ
стрільба кульова
Сухоруков Юрій
Сухорукова Вікторія
Шклярук Андрій
Дімніч Ігор
Сулімова Карина
1562,5
9
Бригада:
Чумак Анатолій Іванович
 
 
 
Чумак Олена Віталіївна
 
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
 
заслужений тренер України
 
тренери-викладачі відділення легкої атлетики ШВСМ
легка атлетика
Логвиненко Аліна
Ткачук Вікторія
Малосілов Олександр
Нелепа Ганна
1490,5
10
Романчук
Віктор Васильович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України,
тренер-викладач відділення важкої атлетики ШВСМ
важка атлетика
Зайцев Роман
Шарова Ганна
Москаленко Ілля
Горобець Іван
Тютюнник Артур
Шундрій Ярослава
1427
28.12.2020

Новини

 

Плани заходів
з 05.04 по 11.04.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах