Чемпіонами Маріуполя з армспорту стали рукоборці СК «Стимул»

У міському центрі позашкільної роботи міста Маріуполь відбувся щорічний міський чемпіонат з армспорту.

Спортсмени боролися на лівій і правій руках у чотирьох вагових категоріях: 70, 80, 90, +90 кг.

Троє рукоборців стали абсолютно кращими в своїх категоріях: до 70 кг - Сергій Тельбізов (СК «Стимул»), до 80 кг - Олександр Давиденко (СК «Геркулес»), до 90 кг - Артем Мостовий (СК «Іллічівець»).

У найважчій ваговій категорії +90 кг перемогу розділили між собою фіналісти - Олег Калашников і Богдан Овчаренко. У результаті затяжних поєдинків володарем золотої медалі на лівиці став Олег Калашников (СК «Геркулес»), «золото» на правиці виборов Богдан Овчаренко (СК «Стимул»).

За підсумками командної боротьби перемогла команда СК «Стимул», «срібло» у рукоборців клубу «Геркулес», на третьому місці - команда СК «Іллічівець».

Цим чемпіонатом завершено спортивний календар 2020 року, а календар заходів наступного року відкриє чемпіонат області, який заплановано на першу декаду лютого.