Чемпіонат Донецької області з більярдного спорту серед любителів виграв Ілля Логвиненко

6 грудня в місті Слов’янськ відбувся чемпіонат Донецької області з більярдного спорту серед любителів «Вільна Піраміда».

Протягом змагань звання кращих виборювали спортсмени з Бахмута, Костянтинівки, Краматорська, Слов’янська і Торецька. У підсумку, досвідчені гравці поступилися більш молодим. Фінал звів двох краматорчан, де Ілля Логвиненко з рахунком 4:1 виявився сильнішим за Семена Савенкова. «Бронзу» здобув Олександр Темченков зі Слов’янська.

Переможця та призерів нагородили грамотами і кубками управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Попереду на спортсменів чекає участь у обласному турнірі з більярдного спорту «Кубок РЦ «TALER-2020» з комбінованої піраміди серед любителів, який заплановано провести 20 грудня в Слов’янську. Зазначимо, що подібні змагання проходять за ініціативи «Федерації спортивного більярду України» в Донецькій області.