Плавці Донеччини – серед переможців і призерів чемпіонату України в Дніпрі

2-6 грудня в 50-метровому басейні Палацу водних видів спорту «Метеор» у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання, який зібрав спортсменів із 22 регіонів нашої держави.

Донецьку область на змаганнях представили 14 плавців із Маріуполя, Слов’янська та Соледару, і в підсумку чотирьом маріупольцям вдалося увійти до числа переможців та призерів.

Ольга Медведєва серед жінок стала кращою на дистанції 200 м брасом з часом 2 хвилини 32,17 секунд, третьою на 200-метрівці комплексним плаванням (2:23.90), посіла четверте і п’яте місця в запливах брасом на 100 м (1:12.40) та 50 м (0:33.36) відповідно.

Серед чоловіків найкращих результатів досяг Данило Чобанян: у запливах вільним стилем він фінішував першим на дистанції 5000 м (55.57,37), другим – на дистанціях 1500 м (16:0.61) і 800 м (8:27.22). Микита Жиров здобув «срібло» на 200-метрівці вільним стилем (1:52.54). Олександр Денисов посів 3 місце на дистанції 400 м комплексним плаванням (4:32.59), таким чином виконавши норматив майстра спорту України.

Ще одним плавцем, який завдяки своєму виступу отримає посвідчення майстра спорту України, став Олександр Хаджинов із Маріуполя – у запливі 200 м батерфляєм він фінішував четвертим з результатом 2:07.62.