Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Новодонецькому пройшов дебютний Кубок з міні-футболу серед тренерів

28 листопада вперше у Великому Добропіллі, на футбольному майданчику зі штучним покриттям у смт Новодонецьке, відбувся Кубок відділу у справах сім’ї, молоді та спорту з міні-футболу 5х5, в якому змагалися тренери міста Добропілля.
 
У змаганні взяли участь тренери-викладачі ДЮСШ та інструктори з фізкультури спорткомплексу Добропілля. Гра була насиченою емоціями та спортивним азартом. Матч проходив в дуже завзятій боротьбі, атаки були стрімкими та небезпечними. 
 
У першому таймі рахунок відкрив гравець команди спорткомплексу Рафаель Сейранов, а незабаром у ворота суперників влучив гравець цієї ж команди Андрій Луговий. Наприкінці тайму гравець команди ДЮСШ Юрій Васильєв скоротив різницю, і перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь команди спорткомплексу. 
 
У другому таймі інтриги додав Юрій Васильєв, зрівнявши рахунок. Боротьба загострилась, коли команда ДЮСШ повела в рахунку, голом відзначився Олександр Михалко. Невдовзі рівновагу відновив Микола Стаднічук з команди спорткомплексу – 3:3. Кульмінацією став переможний гол Рафаеля Сейранова, і гра закінчилась перемогою команди спорткомплексу з рахунком 4:3 та дивовижним феєрверком.
 
Зазначимо, що тренери продемонстрували високий рівень майстерності, підтвердивши, що є справжніми професіоналами своєї справи. Гарну гру також продемонстрували й воротарі обох команд: спорткомплексу – Олександр Ричак, ДЮСШ – Аліна Сологуб. Володарями Кубку стали тренери спорткомплексу міста Добропілля, гравці нагороджені медалями. У подальшому це змагання стане традиційним.

 
01.12.2020

Новини

 

Плани заходів
з 22.02 по 28.02.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах