Шаховий турнір «Сеньйори – юніори» в Добропіллі

16 листопада у Палаці спорту міста Добропілля відбувся шаховий турнір «Сеньйори – юніори». Шахи є одним з небагатьох видів спорту, в якому діти можуть на рівних змагатися з дорослими.

Турнір проведено за коловою системою. Участь взяли 14 шахістів: четверо дітей – вихованці шахового клубу «Каїса» (м. Добропілля, тренер – Валентин Непийвода), а також 10 дорослих – найсильніші шахісти з міст Добропілля, Родинське та Мирноград.

У наполегливій, а головне – чесній боротьбі перемогу здобув кандидат у майстри спорту Костянтин Переслєгін (м. Мирноград) з результатом 11,5 очок.

Віцечемпіоном турніру став Борис Годунов (м. Мирноград) – 10,5 очок, а бронзовим призером став Олександр Пітик (м. Добропілля) – 9,5 очок.

Переможцем серед юнаків став Микола Руднік (м. Покровськ) – 7,5 очок, який випередив Дмитра Полєтаєва (м. Добропілля) – 7,0 очок. Нагадаємо, що у жовтні Дмитро Полєтаєв посів третє місце у традиційному турнірі «Шахова осінь 2020» з результатом 6,5 очок з 9 можливих, вигравши шість партій.

Кращі шахісти турніру нагороджені грамотами, медалями та призами.