Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Затверджено старших тренерів Донецької області з гімнастики художньої на 2021 рік

13 листопада в режимі онлайн відбулося чергове засідання комісії з розгляду та затвердження списків старших тренерів регіону.

Спілкування за технологією Cisco Webex присвятили розгляду кандидатур з такого олімпійського виду спорту, як гімнастика художня. Спочатку тренери надали звіти про роботу в поточному році та пропозиції щодо подальшого розвитку, після чого члени комісії мали змогу поставити доповідачам запитання.

Начальник відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Марина Будовій у вступному слові зазначила, що художня гімнастика на Донеччині наразі розвивається тільки в місті Маріуполь, де в ДЮСШ зі 118 спортсменами займаються 8 тренерів.

Керівник громадської організації «Федерація художньої гімнастики Донецької області» Інна Мошко доповіла, що юних грацій на сьогоднішній день виховують у двох спортивних школах: комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Прометей» Маріупольської міської ради Донецької області» та ГО «Дитячо-юнацька спортивна школа «Преміум», зареєстрованій у жовтні 2020 року.

За підсумками обговорення терміном на 1 рік схвалено такі кандидатури на посади старших тренерів Донецької області з художньої гімнастики: Ганна Сагайдак – дорослі вікові категорії, Дар’я Плесакова – молодші вікові категорії.

 
 
13.11.2020

Новини

 

Плани заходів
з 23.11 по 29.11.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах